Publicystyka"Wiadomości": Piotr Kraśko "pożegnał się" z widzami

"Wiadomości": Piotr Kraśko "pożegnał się" z widzami

"Wiadomości": Piotr Kraśko "pożegnał się" z widzami
Źródło zdjęć: © ONS.pl

31.12.2015 07:53, aktual.: 31.12.2015 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilkanaście minut po uchwaleniu w Sejmie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji (która zakłada m.in. zmianę władz mediów publicznych) Piotr Kraśko rozpoczął główne wydanie "Wiadomości". Pod koniec serwisu prowadzący nieoczekiwanie odniósł się do informacji, jakoby jego kariera w Telewizji Polskiej dobiegła końca.

- Widzimy się po raz ostatni... - zawiesił głos, po czym dodał - W tym roku. Z okazji nadchodzącego Nowego Roku w imieniu całej redakcji "Wiadomości" chcemy życzyć państwu szczęśliwego Nowego Roku i bardzo podziękować za to, że są państwo z nami. Bo to miliony widzów "Wiadomości" codziennie sprawiają, że to jest wciąż najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. To zaszczyt móc pracować dla państwa i ze wspaniałymi ludźmi, którzy ten program i tę telewizję tworzą. W imieniu całej redakcji "Wiadomości" wszystkiego dobrego dla państwa na Nowy Rok - powiedział dziennikarz do kamery.

Przypomnijmy, że to właśnie Piotr Kraśko (wraz m.in. z Karoliną Lewicką, Beatą Tadlą i Tomaszem Lisem) są wskazywani przez polityków Prawa i Sprawiedliwości jako ci, którzy po wprowadzeniu reformy medialnej powinni zostać najszybciej zwolnieni z TVP. Czy tak też się stanie, a prowadzący "Wiadomości" robi tylko dobrą minę do złej gry? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Obraz
© (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2285)
Zobacz także