Trwa ładowanie...

"Wiadomości": Nowy kontrakt Ziemca to więcej pracy za mniejsze pieniądze?

"Wiadomości": Nowy kontrakt Ziemca to więcej pracy za mniejsze pieniądze?Źródło: AKPA
d4iburw
d4iburw

W ostatnich tygodniach prasa spekulowała na temat dalszej kariery Krzysztofa Ziemca. W związku z licznymi zmianami, jakimi poddana była w ostatnim czasie Telewizja Publiczna, pozycja wielu dziennikarzy TVP była zagrożona. Ostatecznie wiemy, że Ziemiec zostaje w redakcji "Wiadomości" jak się jednak okazuje, nowy kontrakt nie jest tak atrakcyjny jak poprzedni. Zwłaszcza pod względem finansowym.

Najnowszy "Super Express" informuje, że nowa umowa Krzysztofa Ziemca nakłada na niego więcej obowiązków za te same pieniądze. Dotychczas dziennikarz współtworzył i prezentował jedynie główne wydanie najważniejszego serwisu informacyjnego o 19:30. Jak podaje "Super Express" poprzedni kontrakt z TVP gwarantował Ziemcowi za ten zakres obowiązków ok. 20 tys. złotych. Nowe warunki, które prezenter wynegocjował w grudniu minionego roku, już nie są dla niego tak korzystne.

Według informatora dziennika, Ziemcowi przybędzie obowiązków, ale niestety nie pieniędzy:
- Krzysiek będzie pracował więcej za mniej. Za to, co będzie robił dodatkowo, powinien dostać przynajmniej kilka tysięcy złotych więcej - zdradza expresowi osoba z telewizji.

Poza wieczornym wydaniem "Wiadomości" dziennikarz poprowadzi też wydania popołudniowe programu o 15:00.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d4iburw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iburw