Trwa ładowanie...

"Wiadomości": Magdalena Sobkowiak pożegnała się z programem informacyjnym TVP

Share
"Wiadomości": Magdalena Sobkowiak pożegnała się z programem informacyjnym TVP
Źródło: Kadr z programu
d3ho8h8

Mimo że do największej rewolucji i zmiany władzy w Telewizji Polskiej doszło pół roku temu, sytuacja na Woronicza wciąż wydaje się być nieustabilizowana. Świadczy o tym choćby fakt, że z TVP rozstają się kolejni pracownicy. Jakiś czas temu pisaliśmy o zwolnieniu Leszka Krawczyka - korespondenta "Wiadomości" w Stanach Zjednoczonych oraz Jacka Gasińskiego, który odpowiadał za relacje z Rosji.

Teraz z redakcją głównego serwisu informacyjnego TVP1 żegna się kolejna dziennikarka - Magdalena Sobkowiak. Reporterka, która półtora roku komentowała wydarzenia z Brukseli, za porozumieniem stron pożegnała się z Telewizją Polską. Jak podaje serwis wirtualnemedia, miejsce prezenterki w belgijskiej placówce zajmie Dominika Ćosić.

Przypomnijmy, że Magdalena Sobkowiak przez kilka lat związana była m.in. z "Wprost" i "Dziennikiem Polskim". W 2011 roku współpracowała z "Dziennikiem Gazetą Prawną", a trzy lata później dołączyła do redakcji tygodnika "Do Rzeczy". Zanim trafiła do "Wiadomości", pracowała również w Polsat News oraz jako reporterka "Panoramy" w TVP2.

(fot. screen z Twittera)
Źródło: (fot. screen z Twittera)
(fot. Kadr z programu)
Źródło: (fot. Kadr z programu)

Zobacz także: Alicja Resich-Modlińska komentuje zmiany w TVP

d3ho8h8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ho8h8
d3ho8h8