Trwa ładowanie...
d4gkdbr

Wiadomości: Krzysztof Ziemiec wyleci z TVP?!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiadomości: Krzysztof Ziemiec wyleci z TVP?!
(Kapif)
d4gkdbr

[

]( http://www.fakt.pl )
Trzęsienie ziemi w telewizyjnej Jedynce może pociągnąć za sobą ofiary. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, gwiazdy sztandarowego programu informacyjnego TVP 1, "Wiadomości", są zaniepokojone nagłą zmianą swojego kierownictwa. Najwięcej powodów do obaw może mieć *Krzysztof Ziemiec (44 l.)...* W ostatni piątek zarząd TVP zdymisjonował szefową TVP 1, Iwonę Schymallę (50 l.). Chwilę po ogłoszeniu tej informacji, z funkcji szefowej „Wiadomości” zrezygnowała Małgorzata Wyszyńska (40 l.). Na czele programu informacyjnego stanął Karol Małcużyński (58 l.), dotychczasowy kierownik działu zagranicznego Produkcji Audycji Informacyjnych.

d4gkdbr

Z naszych informacji wynika, że Wyszyńska zrezygnowała z kierowania redakcją programu, ale dalej chce prowadzić jego wydania. Podobnie reszta pracowników „Wiadomości”. Rozwój sytuacji z zaniepokojeniem śledzi Krzysztof Ziemiec, któremu niebawem kończy umowa z programem. Nasz informator twierdzi, że Małgorzata Wyszyńska odbyła z nim wstępne rozmowy na temat jego przedłużenia i oboje doszli do porozumienia. Nie wiadomo jednak, jaką decyzję podejmie nowy szef „Wiadomości”.

– Nie mogę komentować tej sprawy – powiedział Krzysztof Ziemiec w rozmowie z Faktem. Karol Małcużyński od piątku jest nieuchwytny.

(fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Rusin-i-Weglarczyk-po-Dzien-Dobry-TVN,artykuly,137283,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Rusin i Węglarczyk po wyjściu z pracy

d4gkdbr

* W tym temacie: "Taniec z gwiazdami": Józefowicz błagał szefów, by go wyrzucili!*

Zobacz także:

Polskie słowa ukryte w zagranicznych piosenkach

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4gkdbr

Podziel się opinią

Share

d4gkdbr

d4gkdbr