Trwa ładowanie...

"Wiadomości": Bogdan Ulka po 24 latach zwolniony z TVP

"Wiadomości": Bogdan Ulka po 24 latach zwolniony z TVPŹródło: TVP/PAP
dcue0w3
dcue0w3

Bogdan Ulka, który z Telewizją Polską związany był od 1992 roku, został zwolniony z posady wydawcy "Wiadomości". O tym, że dziennikarz rozstał się z TVP poinformowała na Twitterze Beata Tadla, która kilka tygodni temu znalazła się w podobnej sytuacji.

- Boguś Ulka zwolniony z TVP. Boguś? Wartość sama w sobie! Ciepły, dobry człowiek. Intelektem zabiłby wielu. Boguś, trzymaj się - napisała.

Decyzję nowych władz TVP skomentował również Piotr Kraśko.

dcue0w3

- Boguś Ulka, świetny wydawca "Wiadomości" i jeden z najbardziej życzliwych światu ludzi, jakich spotkałem. Wiele się od Ciebie nauczyłem. Dzięki - czytamy na jego Twitterze.

Bogdan Ulka, absolwent Politechniki Warszawskiej, swoją przygodę z mediami rozpoczął w Radiu Solidarność. W 1992 roku, w wyniku wygranej w konkursie, trafił do Telewizji Polskiej i rozpoczął współpracę z "Wiadomościami". Początkowo działał jako reporter i korespondent, który wyjeżdżał na zagraniczne misje polskich żołnierzy do Afganistanu i Iraku. Później otrzymał propozycję prowadzenia flagowego programu informacyjnego w TVP1. W ostatnich latach pracował jako wydawca porannych i popołudniowych wydań "Wiadomości".

Zobacz także: Marcin Prokop o zmianach w TVP

dcue0w3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcue0w3