Trwa ładowanie...

#WhyWeHate - gwiazdy TVN czytają hejterskie komentarze na swój temat

Na antenie Discovery Channel Polska zadebiutuje serial dokumentalny poświęcony mechanizmom narastającej nienawiści. Podczas akcji promocyjnej gwiazdy telewizji odczytały hejterskie komentarze na swój temat.
Share
"Geneza nienawiści" zadebiutuje na antenie Discovery Channel Polska 21 października.
"Geneza nienawiści" zadebiutuje na antenie Discovery Channel Polska 21 października.Źródło: Materiały prasowe
d3v8l9m

Laureaci Oscarów Steven Spielberg i Alex Gibney wyprodukowali serial "Geneza nienawiści". W sześcioodcinkowej produkcji dopytują ekspertów, jak nienawiść przybiera różne formy i wpływa na naszą codzienność. Kształtuje losy historii, poczynając od tragedii Holokaustu i ludobójstwa w Rwandzie, po wyzwiska na placu zabaw czy trollowanie w mediach społecznościowych.

Właściciel kanału Discovery Channel spółka TVN w ramach promocji serialu ruszyła z akcją #WhyWeHate skupiającą się na zjawisku nienawiści w internecie. W mediach społecznościowych pojawiły się spoty z udziałem sławnych osób. W nagraniach udział wzięli: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Joanna Jabłczyńska, Gabi Drzewiecka, Malwina Wędzikowska, Anna Dec, Ania Wendzikowska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Michał Mikołajczak, Marta Kuligowska, Magda Wójcik i Małgorzata Ohme.

W spocie gwiazdy telewizji odczytują w parach hejterskie komentarze na swój temat. Ich reakcje pokazują, że na hejt nie da się uodpornić. On zawsze jest krzywdzący. Dlatego również apelujemy o kulturę wypowiedzi w przestrzeni publicznej.
Akcja WP #StopMowieNienawiści

Premiera "Genezy nienawiści" 21 października o godz. 22.00 na antenie Discovery Channel Polska.

d3v8l9m

Podziel się opinią

Share
d3v8l9m
d3v8l9m