Trwa ładowanie...

"Wesołowska i mediatorzy" znika z anteny TVN7. To porażka nie tylko Wesołowskiej!

Share
"Wesołowska i mediatorzy" znika z anteny TVN7. To porażka nie tylko Wesołowskiej!
Źródło: AKPA
d1dsddu

To miał być hit! Po sukcesie serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska", który był jedną z pierwszych polskich produkcji przedstawiających rozprawy sądowe, serca widzów miała podbić "Wesołowska i mediatorzy". Niestety, seria nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Słynna Anna Maria Wesołowska przestała przyciągać widzów przed ekrany. Wygląda na to, że nie ma już dla niej miejsca nie tylko na antenie TVN. Pomysł stacji okazał się porażką!

Premierowa produkcja to oparty na prawdziwych wydarzeniach serial, w którym Wesołowska wraz ze swoimi współpracownikami rozwiązywała trudne spory i konflikty. Wraz z początkiem września seria emitowana była od poniedziałku do środy o godz. 20:50. Po dwóch tygodniach najsłynniejsza sędzia w Polsce pojawiała się na ekranie już tylko dwa razy w tygodniu. A wszystko w związku z gwałtownym spadkiem oglądalności.

d1dsddu

Stacja zdecydowała się usunąć produkcję z anteny TVN i przenieść do kanału TVN7 (emisja od 29 września br. w dni powszednie o godz. 16:00). Niestety, ta zmiana tylko pogrążyła serial. Według danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla serwisu Wirtualnemedia.pl, na antenie Siódemki serię oglądało średnio 245 tys. widzów. W czasie emisji formatu stacja przegrywała walkę o widza z TV4.

To bardzo zła wiadomość dla gwiazdy serialu. Wesołowska nie ma co liczyć na to, że produkcja z jej udziałem powróci jeszcze wizję. Jak możemy dowiedzieć się z serwisu wirtualnemedia.pl, to koniec serii "Wesołowska i mediatorzy" w TVN7, a to oznacza, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jednej z gwiazd TVN.

(fot. AKPA)

Zobacz także: Anna Maria Wesołowska o swoim poprzednim serialu

d1dsddu

Podziel się opinią

Share
d1dsddu
d1dsddu