Trwa ładowanie...
d2z5eex

"Wesołowska i mediatorzy" znika z anteny. Serial z Cezarym Pazurą również okazał się klapą

Share
"Wesołowska i mediatorzy" znika z anteny. Serial z Cezarym Pazurą również okazał się klapą
d2z5eex

Paradokumentalna produkcja "Wesołowska i mediatorzy", która zadebiutowała na antenie TVN zaledwie trzy tygodnie temu, znika z ramówki. Spore problemy ma również serial "Aż po sufit!", który z odcinka na odcinek traci widzów.

"Wesołowska i mediatorzy" to oparty na prawdziwych wydarzeniach serial, w którym Anna Maria Wesołowska wraz ze swoimi współpracownikami rozwiązywała trudne spory i konflikty. Wraz z początkiem września produkcja emitowana była od poniedziałku do środy o godz. 20:50. Po dwóch tygodniach najsłynniejsza sędzia w Polsce pojawiała się na ekranie już tylko dwa razy w tygodniu. Jak przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, taka decyzja podyktowana została gwałtownym spadkiem oglądalności audycji.

Niestety, późniejsze wyniki również nie napawały optymizmem. Według press.pl, pierwszy odcinek obejrzało 931 tys., a trzeci już tylko 550 tys. widzów. Stacja zdecydowała się więc na jeszcze bardziej stanowcze kroki. Produkcja właśnie zniknęła z jesiennej ramówki TVN i została przeniesiona do kanału TVN7 (emisja od 29 września br. w dni powszednie o godz. 16:00). Miejsce "Wesołowskiej i mediatorów" zajmie nowy serial paradokumentalny "Ten moment".

d2z5eex

Ale to nie koniec problemów TVN. Ciemne chmury zebrały się również nad serialem "Aż po sufit!", którego oglądalność topnieje z każdym kolejnym tygodniem. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek produkcji z udziałem Cezarego Pazury i Edyty Olszówki zgromadził przed telewizorami 1,51 mln widzów, drugi już tylko 1,21 mln, a trzeci jedynie 1,03 mln. Na razie nie wiadomo, czy "Aż po sufit!" podzieli los "Wesołowskiej i mediatorów" i zniknie z anteny.

Zobacz także: Edyta Pazura o serialu "Aż po sufit!"

d2z5eex

Podziel się opinią

Share
d2z5eex
d2z5eex