Weronika Rosati z tajemniczym blondynem w restauracji. Nie znalazła się tam przypadkiem

Aktorka zjawiła się w jednej z warszawskich kawiarni w towarzystwie tajemniczego blondyna. Ich spotkanie wydawało się przebiegać normalnie do momentu, w którym do ich stolika podszedł nietypowy kelner…
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati na planie skeczu do SNL
Weronika Rosati na planie skeczu do SNL (Materiały prasowe)
WP

Polska aktorka wraz ze swoją 3-miesięczną córeczką wróciła niedawno z Los Angeles do Warszawy. W swoim rodzinnym mieście może liczyć na pomoc mamy, ale to nie z nią widziana była w kawiarni. Weronika spotkała się z tajemniczym blondynem, którym okazał się polski aktor, Michał Zieliński. Podczas ich rozmów do stolika podszedł dość nietypowy kelner. Z tacą pojawił się bowiem Igor Kwiatkowski - kabareciarz znany z roli Mariolki!

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Aktorskie trio bierze obecnie udział w nagraniach tzw. „digital shortów” do finałowego odcinka SNL Polska, który na żywo w sobotę poprowadzi właśnie Weronika.

Aktorka dołączy tym samym do grona celebrytów, którzy wystąpili w pierwszym sezonie polskiej wersji kultowego rozrywkowego formatu. SNL Polska prowadzili już m.in. Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Joanna Krupa, Jakub Gierszał, Katarzyna Pakosińska, a nawet Robert Biedroń.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Czym zaskoczy nas Weronika w wielkim finale SNL Polska? I czy poradzi sobie z presją programu na żywo? Dowiemy się już w sobotę o 21.00 na Showmax.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP