Trwa ładowanie...

Węglarczyk podpadł środowisku. "Dość już zajmowania się dziennikarzy dziennikarzami"

O dziennikarzu znów jest głośno. Tym razem za sprawą udziału w jednym z warszawskich eventów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Węglarczyk podpadł środowisku. "Dość już zajmowania się dziennikarzy dziennikarzami"Źródło: AKPA
dbcfrn1
dbcfrn1

Bartosz Węglarczyk poprowadzi komercyjną imprezę dla producenta cydru - ta informacja podzieliła środowisko dziennikarzy. Część z nich uważa, że tego typu występy podważają autorytet dziennikarza i są niezgodne z panującymi zasadami.

Jako pierwszy głos w tej dyskusji zabrał Grzegorz Nawacki, zastępca redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu", który za pośrednictwem Twittera wytknął koledze po fachu, że biorąc udział w evencie, godzi się jednocześnie na reklamę prezentowanego tam produktu. Jego opinię podzielił także Bartosz Zbroja, dziennikarz i były rzecznik prasowy Ministerstwa sportu i turystyki, przypominając, że jest różnica między prowadzeniem rozrywkowej imprezy a np. przewodniczeniem konferencji lub panelu dyskusyjnego.

W obronie Węglarczyka stanął Piotr Glinkowski. Politolog uważa, że współpraca dziennikarza z marką nie jest niczym złym i nie należy potępiać jego zachowania. A jak do sprawy odniósł się sam bohater "twitterowego skandalu"?

dbcfrn1

- Wystarczy, dość już zajmowania się dziennikarzy dziennikarzami. Niech "Puls Biznesu" zajmie się swoimi problemami. Dziennikarze są w pracy, niech zajmują się swoją pracą. "Pulsu Biznesu" nie czytam i nie widzę powodu, dla którego ta gazeta miałaby się mną zajmować. Nie ma niczego zdrożnego w tym, że poprowadzę taką imprezę - stwierdził Węglarczyk w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Twitter
Źródło: Twitter

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dbcfrn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbcfrn1