Trwa ładowanie...
ycipk-c5xvl7

Węglarczyk podpadł środowisku. "Dość już zajmowania się dziennikarzy dziennikarzami"

O dziennikarzu znów jest głośno. Tym razem za sprawą udziału w jednym z warszawskich eventów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartosz Węglarczyk
Bartosz Węglarczyk (AKPA)
ycipk-c5xvl7

Bartosz Węglarczyk poprowadzi komercyjną imprezę dla producenta cydru - ta informacja podzieliła środowisko dziennikarzy. Część z nich uważa, że tego typu występy podważają autorytet dziennikarza i są niezgodne z panującymi zasadami.

Jako pierwszy głos w tej dyskusji zabrał Grzegorz Nawacki, zastępca redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu", który za pośrednictwem Twittera wytknął koledze po fachu, że biorąc udział w evencie, godzi się jednocześnie na reklamę prezentowanego tam produktu. Jego opinię podzielił także Bartosz Zbroja, dziennikarz i były rzecznik prasowy Ministerstwa sportu i turystyki, przypominając, że jest różnica między prowadzeniem rozrywkowej imprezy a np. przewodniczeniem konferencji lub panelu dyskusyjnego.

W obronie Węglarczyka stanął Piotr Glinkowski. Politolog uważa, że współpraca dziennikarza z marką nie jest niczym złym i nie należy potępiać jego zachowania. A jak do sprawy odniósł się sam bohater "twitterowego skandalu"?

ycipk-c5xvl7

- Wystarczy, dość już zajmowania się dziennikarzy dziennikarzami. Niech "Puls Biznesu" zajmie się swoimi problemami. Dziennikarze są w pracy, niech zajmują się swoją pracą. "Pulsu Biznesu" nie czytam i nie widzę powodu, dla którego ta gazeta miałaby się mną zajmować. Nie ma niczego zdrożnego w tym, że poprowadzę taką imprezę - stwierdził Węglarczyk w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Twitter
Podziel się

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

ycipk-c5xvl7

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-c5xvl7

ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7