Trwa ładowanie...
16-02-2017 13:56

Wdał się w bójkę w "Agencie", teraz się tłumaczy. "Tam wszyscy ściemniają"

Alan Andersz i Tomasz Niecik już na początku nowej edycji show "Agent. Gwiazdy" wzbudzają sporo emocji. Już wyrośli na największych konkurentów, w programie dochodziło między nimi nawet do rękoczynów. Rzeczywiście nie potrafią siebie znieść? I czy to on rozpętał konflikt?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wdał się w bójkę w "Agencie", teraz się tłumaczy. "Tam wszyscy ściemniają"Źródło: AKPA
dz5do6l

- Jestem bardzo tolerancyjny, tylko że nie pozwalam sobie na niektóre rzeczy. Życie mi pokazało, że nie wszyscy muszą cię lubić i ty nie wszystkich musisz lubić. Ważne, żeby być szczerym i ja nigdy nie ukrywałem co do kogoś czuję i mówiłem otwarcie, czym mnie denerwuje – mówił w rozmowie z „Dzień dobry TVN”.

Trudno w tym kontekście nie przypomnieć, że jak dotąd widać, że największą antypatię aktor czuje do Tomasza Niecika. Już na początku show dochodziło między nimi do wymiany ostrych słów, a nawet rękoczynów. Gwiazdor disco polo zarzucał Anderszowi, że ten traktuje go z góry i jest wobec niego niegrzeczny. Andersz też nie omieszkał wyjaśnić ich relacji.

- My mamy zupełnie dwie różne fale. Nie ma lepszej czy gorszej, po prostu inne. Jesteśmy zupełnie innymi ludźmi i nie dogadamy się nigdy. Miałem z nim dwie fajne prywatne rozmowy, gdzie on był totalnie szczerym gościem, ale niestety w innych momentach bardzo udaje i ja tego nie lubię. Ale to jest jego droga życiowa, nie moja, nie musimy iść razem przez życie. Ale powiedzieliśmy sobie, że nie pałamy do siebie żadnym hejtem po tych odcinkach, ale wiadomo, że będą tak montować, żeby były emocje – dodał.

dz5do6l

Ostatecznie przyznał, że wiele spięć było nakręcało się na planie programu, gdy wszystkim udzielała się atmosfera rywalizacji. - W pewnym momencie dotarło do mnie, że nie możemy oceniać ludzi, z którymi jesteśmy po tym, co widzimy w tym programie. Tam wszyscy ściemniają, o to chodzi w tym programie, żeby ściemniać, udawać, jak najbardziej mącić w głowach. A po powrocie? Jest świetnie, kawka, herbatka, można się pośmiać ze wszystkiego z tego co się udało, a co nie – podsumował.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Tomasz Niecik pobił się z Alanem Anderszem. Wiemy o co poszło

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dz5do6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz5do6l