Trwa ładowanie...
17-09-2013 17:17

"Wataha": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu produkcji HBO

"Wataha": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu produkcji HBOŹródło: AFP
d2xtrlf
d2xtrlf

We wtorek, 17 września, ruszyły zdjęcia do nowego serialu produkcji HBO pt. *"Wataha". Czy czeka nas kolejny telewizyjny hit?*

"Wataha" to obyczajowo-sensacyjna opowieść o strażnikach granicznych z Bieszczad, miejsca tak magicznego, jak i niebezpiecznego, pełnego sprzeczności i wieloznaczności. Granica, której strzeże tytułowa Wataha, to nie tylko oddzielający dwa kraje pas ziemi. To także granica ludzkich ograniczeń - fizycznych i mentalnych, ale i moralnych wyborów i rozterek.

W rolach głównych wystąpią Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel. Serial reżyserują Michał Gazda i Marek Lechki. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustynek, za muzykę: Łukasz Targosz i zespół Tołhaje. Producentem wykonawczym jest ATM Grupa – Andrzej Muszyński i Artur Kowalewski. Producentem serialu ze strony HBO Polska jest Izabela Łopuch. Producent nadzorujący HBO Europe – Antony Root.

Zdjęcia do produkcji HBO "Wataha" potrwają do połowy grudnia. Całość serialu realizowana będzie w Bieszczadach. Premiera w HBO planowana jest na 2014 rok.

d2xtrlf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xtrlf