Trwa ładowanie...

"Wataha" od HBO. Zmiana emisji pierwszego odcinka trzeciego sezonu: "Na dobre warto poczekać"

"Wataha" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali dostępnych na platformie HBO. Fani czekali na 30 października, czyli datę premiery trzeciego sezonu. Niestety, będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać troszkę dłużej.

Share
"Wataha" od HBO. Zmiana emisji pierwszego odcinka trzeciego sezonu: "Na dobre warto poczekać"
Źródło: Youtube.com
d13fn11

"Wataha" od HBO to jeden z najciekawszych polskich seriali kryminalnych, który pojawił się na platformie. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2014 r. Nikt się nie spodziewał, że serial zdobędzie wiernych widzów, których nie tylko wciągnęła akcja, ale również zauroczyły krajobrazy Bieszczad.

Nic dziwnego, że w 2017 r. mogliśmy obejrzeć drugi sezon "Watahy", który określany jest mianem lepszego niż pierwszy. W 2019 r. okazało się, że ruszyły zdjęcia do trzeciej serii. HBO zapowiedziało, że premierowy odcinek "Watahy" zobaczymy 30 października. Niestety, będziemy musieli poczekać dłużej.

Informacja pojawiła się na Facebooku z podpisem: "Na dobre warto czekać". Zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Wy również będziecie cierpliwie czekać?

"Wataha" - o czym jest serial HBO?

Głównym zbiorowym bohaterem serialu "Wataha" jest grupa strażników granicznych na czele z Wiktorem Rebrowem odgrywanym przez Leszka Lichotę. Jego losy splatają się z panią prokurator Igą Dobosz (Aleksandra Popławska)
. Akcja rozgrywa się w Bieszczadach.

Finał drugiego sezonu był dla widzów niezwykle emocjonujący, dlatego wiele osób czeka na premierę kolejnej części.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d13fn11

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13fn11
d13fn11