Trwa ładowanie...
d22ihbv

"Wataha" od HBO. Zmiana emisji pierwszego odcinka trzeciego sezonu: "Na dobre warto poczekać"

"Wataha" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali dostępnych na platformie HBO. Fani czekali na 30 października, czyli datę premiery trzeciego sezonu. Niestety, będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać troszkę dłużej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
3. sezon "Watahy" zadebiutuje później, niż myśleliśmy
3. sezon "Watahy" zadebiutuje później, niż myśleliśmy (Youtube.com)
d22ihbv

"Wataha" od HBO to jeden z najciekawszych polskich seriali kryminalnych, który pojawił się na platformie. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2014 r. Nikt się nie spodziewał, że serial zdobędzie wiernych widzów, których nie tylko wciągnęła akcja, ale również zauroczyły krajobrazy Bieszczad.

Nic dziwnego, że w 2017 r. mogliśmy obejrzeć drugi sezon "Watahy", który określany jest mianem lepszego niż pierwszy. W 2019 r. okazało się, że ruszyły zdjęcia do trzeciej serii. HBO zapowiedziało, że premierowy odcinek "Watahy" zobaczymy 30 października. Niestety, będziemy musieli poczekać dłużej.

Pierwszy epizod 3. sezonu "Watahy" zobaczymy bowiem dopiero w Mikołajki – 6 grudnia 2019 r.

Informacja pojawiła się na Facebooku z podpisem: "Na dobre warto czekać". Zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Wy również będziecie cierpliwie czekać?

"Wataha" - o czym jest serial HBO?

Głównym zbiorowym bohaterem serialu "Wataha" jest grupa strażników granicznych na czele z Wiktorem Rebrowem odgrywanym przez Leszka Lichotę. Jego losy splatają się z panią prokurator Igą Dobosz (Aleksandra Popławska). Akcja rozgrywa się w Bieszczadach.

Finał drugiego sezonu był dla widzów niezwykle emocjonujący, dlatego wiele osób czeka na premierę kolejnej części.

d22ihbv

Podziel się opinią

Share
d22ihbv
d22ihbv