Trwa ładowanie...
d25w26u

"Warsaw Shore" to za mało. Alan Kwieciński pojawił się na castingu do "Top model"

Wraz z rozpoczęciem jesiennej ramówki TVN na antenę wraca "Top model". Jak się okazuje, Alan Kwieciński, który brał udział w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore", zdecydował się sprawdzić w nowym formacie telewizyjnym i pojawił się na castingach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy "Warsaw Shore".
Uczestnicy "Warsaw Shore". (ons.pl, Fot: ons.pl)
d25w26u

"Top model" od lat przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów, którzy obserwują zmagania uczestników w drodze do wymarzonej kariery. Zdeterminowani, do tej pory młodzi ludzie, podczas programu dostawali różnego rodzaju zadania, aby sprawdzić, czy na pewno poradzą sobie w show biznesie.

Show wypromował większe i mniejsze "osobowości", które od momentu udziału w "Top model" zyskały popularność. Okazuje się, że Alan Kwieciński, który brał udział w "Warsaw shore" ma ochotę na jeszcze większy rozgłos.

d25w26u

ZOBACZ TAKŻE: Gąsiewska zarzuca Dodzie spóźnialstwo: "Czekaliśmy na nią 5 godzin"

Na Instagramie uczestnik kontrowersyjnej produkcji MTV pochwalił się zdjęciem. "Namówił mnie. A co tam. Idę" - napisał w instagramowym poście. Co ciekawe, na zdjęciu pozuje z Norbertem Hawrylukiem, który nie pierwszy raz stara się dostać do programu. Ponadto wziął udział w "Ex na plaży".

d25w26u

Warto zaznaczyć, że na castingach do "Top model" pojawił się również starszy brat Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz, który jest aktorem i gra w w serialu "Na Wspólnej". Zdaje się, że nowa edycja może przynieść sporo niespodzianek.

Myślicie, że któryś z nich dotrze do finałowego składu?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d25w26u

Podziel się opinią

Share

d25w26u

d25w26u