Trwa ładowanie...

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": nowe reality show na antenie MTV Polska!

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": nowe reality show na antenie MTV Polska!Źródło: MTV Polska
d2nc2rx
d2nc2rx

Kanał MTV Polska ogłosił, że tej jesieni rozpocznie produkcję nowego serialu reality "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", wzorowanego na kultowym programie "Ekipa z New Jersey". Stacja chce znaleźć nowe polskie gwiazdy gatunku "non-scripted" (bez scenariusza) - grupę młodych, otwartych Polaków, którzy nie boją się mocnych wrażeń, silnych uczuć oraz imprez do białego rana.

Amerykański pierwowzór, czyli "Ekipa z New Jersey", jest światowym fenomenem. Teraz Warszawa ma szansę stać się ziemią obiecaną dla grupy kilku nietuzinkowych młodych osobowości gotowych na kilka tygodni bezgranicznego imprezowania. Format MTV przedstawiający losy ekipy przyjaciół stał się popularny na całym świecie i jest dowodem na to, że dobry pomysł można przełożyć na różne realia. Każda kolejna ekipa i miasto, z Seaside Heights w New Jersey ("Jersey Shore"), z Newcastle w Anglii ("Geordie Shore"), z Cardiff w Walii ("The Valleys", czy z hiszpańskiej Gandii ("Gandia Shore"), dodały lokalnego smaku i wzbogaciły ten format.

- Tylko nieliczne kanały MTV w Europie mają szansę wyprodukowania lokalnej wersji sprawdzonego formatu MTV. Polscy fani Ekipy z New Jersey, Ekipy z Newcastle oraz Ekipy z Cardiff często pytają o to, kiedy powstanie lokalna wersja tego programu. Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy jest naszą odpowiedzią i sposobem na to, by zbliżyć się do naszych widzów - mówi Jerzy Dzięgielewski, Dyrektor Programowy MTV Polska.

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" będzie największą produkcją MTV w historii grupy kanałów wchodzących w skład MTV Northern Europe. Będziemy mogli śledzić losy grupy barwnych i niesamowitych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach, które przybliżą wszystkim koloryt warszawskiego życia nocnego.

d2nc2rx

Poszukiwanie uczestników rozpocznie się 23 sierpnia nie tylko w Warszawie, ale także we Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie. W castingu wyłonionych zostanie osiem osób: czterech mężczyzn i cztery kobiety. Wszystkie informacje o programie i castingu do "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" można znaleźć na stronie www.mtv.pl/warsawshore. Produkcja rozpocznie się jesienią. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

d2nc2rx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nc2rx