Trwa ładowanie...

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": dom uczestników jest nawiedzony?

Share
"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": dom uczestników jest nawiedzony?
Źródło: MTV Polska
d1sb3xx

W domu znów nie obędzie się bez sprzeczek i bójek, jednak to duchy staną się głównym tematem rozmów. Co tym razem będzie się działo u Ekipy z Warszawy? Dowiemy się tego już w niedzielę w MTV.

Paweł i Mariusz postanowią wybrać się do kwiaciarni. Dla kogo chłopcy szykują kwiaty? Tymczasem dziewczyny nie są nastawione tak pokojowo - większą część dnia w pracy zajmą im kłótnie. Wymigiwanie się od obowiązków bardzo zdenerwuje dużą Anię. Natomiast Eliza będzie miała wypadek.

d1sb3xx

Wieczorem uczestniczki ulegną nieodpartemu wrażeniu, że dom w którym mieszkają jest nawiedzony. Ich strach wykorzysta Wojtek, który postanowi utwierdzić je w tym przekonaniu i zażartuje z ich łatwowierności.

W najnowszym odcinku będziemy też świadkami pojedynku między chłopakami. Na szczęście to tylko Trybson spróbuje ich zarazić pasją do sportów walki. W czasie treningu Mariusz zostanie kontuzjowany, ale to sparing Wojtka i Pawła wzbudzi najwięcej emocji. Do Wojtka przyjadą też niespodziewani goście, chłopcy zorganizują więc wyjście do nocnego klubu. Kiedy większość ekipy będzie imprezować, Ania i Ewelina postanowią zostać w domu. Czy ten wieczór zmieni relacje między dziewczynami?

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV w każdą niedzielę o 23:00.

d1sb3xx

Podziel się opinią

Share
d1sb3xx
d1sb3xx