"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": Co wydarzy się w kolejnym odcinku reality show?

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": Co wydarzy się w kolejnym odcinku reality show?
Źródło zdjęć: © MTV Polska

15.11.2013 14:58, aktual.: 25.11.2013 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnią niedzielę widzowie mieli szanse poznać bohaterów "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Już w pierwszym odcinku zobaczyliśmy, co potrafi ekipa: Ewelina z Pawłem zaliczyli pierwszy romans, dziewczyny nie do końca potrafiły się dogadać i nie były dla siebie miłe, a wszystko to po sporej ilości alkoholu. Panowie także zrobili pierwszy "pokaz siły" i popisywali się umiejętnościami MMA.

Po gorącej nocy, Ewelina miała wyrzuty sumienia, że tak szybko wylądowała w łóżku z Pawłem. W kolejnym odcinku dziewczyna będzie musiała zmierzyć się z tą sytuacją. Na dodatek, tym razem to Ania spędzi noc z Pawłem vel "22", co sprowadzi na nią zazdrość ze strony pozostałych uczestniczek. Eliza, Ewelina i "Mała" stworzą front przeciwko Ani, nie szczędząc jej ostrych słów.

Bohaterowie po raz pierwszy udadzą się do nowego miejsca pracy, czyli siłowni. Nie wszyscy będą jednak zachwyceni nowymi obowiązkami. Aby się odstresować, wieczorem wyskoczą do klubu, gdzie też nie obędzie się bez awantur. Mała wścieknie się na Trybsona, a Eliza zostanie oblana drinkiem!

*"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV w każdą niedzielę o 23:00.*

Powtórki:
poniedziałek 22:00
wtorek 23:05
środa 22:00
czwartek 23:00

Obraz
© (fot. MTV Polska)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także