Trwa ładowanie...
dyuyhec

"Warsaw Shore": Anastasiya wygląda nieziemsko. Egzotyczne wakacje jej służą

Anastasiya znana jest dzięki programowi "Warsaw Shore", który zapewnił jej popularność w Polsce. To oczywiście przynosi jej wymierne korzyści, ale przecież każdemu przyda się chwilowa ucieczka przed sławą. Yandaltsava wybrała się do Dubaju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anastasiya wygląda niesamowicie.
Anastasiya wygląda niesamowicie. (Instagram.com)
dyuyhec

Anastaiyę poznaliśmy w programie "Warsaw Shore", gdzie była uczestniczką już jakiś czas temu, ale jesteśmy pewni, że nie pozwoli o sobie zapomnieć. Pewna siebie, przebojowa, piękna kobieta była tą, która podbiła serce Stiflera. Z uczucia do niej wytatuował sobie jej podobiznę na nodze. Związek prysł jednak jak bańka mydlana, a Anastasiya zniknęła również z ciała mężczyzny.

Ostatnio na instagramowym profilu celebrytki pojawiają się zdjęcia w pięknych, egzotycznych plenerach. Trzeba przyznać, że uczestniczka "Warsaw Shore" wygląda obłędnie. Celebrytka na każdej fotce stara się jak najmocniej uwidocznić wszystkie swoje atuty.

Rzeczywiście - Anastaiya ma niesamowite ciało. Poza tym wie, jak dobrze zapozować, a fani doceniają jej wysiłki. "Ogień!", "Wow!", "Ale fajne zdjęcie" - piszą internauci.

dyuyhec

Wam również podoba się Anastasiya? Pamiętacie ją z programu?

Anastasiya zdradza, jak ją poderwać? "Lubię polatać helikopterem"

dyuyhec

Podziel się opinią

Share

dyuyhec

dyuyhec