Trwa ładowanie...

Walczyła o uniknięcie niepełnosprawności. Pomogli jej rodzice. Teraz się rewanżuje

Michalina była nastolatką, gdy otarła się o niepełnosprawność. Długo walczyła o to, by uniknąć ciężkiej operacji kręgosłupa i tylko dzięki determinacji rodziców udało jej się wyrwać z opresji. Teraz, kilkanaście lat później, 27-latka postanowiła się im odwdzięczyć. Dzięki niej i Telewizji WP sprawiła rodzicom remont w prezencie.

Share
Gdy zobaczyła, co zrobili z mieszkaniem jej rodziców, oniemiałaGdy zobaczyła, co zrobili z mieszkaniem jej rodziców, oniemiałaŹródło: WP
d4drwvi

Agnieszka i Piotr Słupscy od 30 lat prowadzą rodzinną kwiaciarnię. Biznes ten wypełnia im większość życia, przez co nie mają zbyt wiele czasu na zajmowanie się swoi mieszkaniem. Jak sami twierdzą, od lat nie mieli sił na jakiekolwiek remonty, a wspólne wakacje pozostawały raczej w sferze marzeń.

Zgłaszając swoich rodziców do programu Michalina podkreślała, że to dzięki ich ciężkiej pracy w dzieciństwie niczego im nie brakowało. A bardzo trudny okres pogorszenia zdrowia ich córki, na zawsze scementował głębokie relacje zawiązane między nimi. Wdzięczna Michalina od lat chciała się odwdzięczyć swoim bliskim za poświęcenie jakie jej oferowali, kiedy więc usłyszała o programie Telewizji WP, od razu zgłosiła ich do "Remontu w prezencie".

Zobacz poprzedni odcinek "Remontu w prezencie" za darmo:

Klaudia Halejcio i Marcin Grzelewski - para prowadząca program - słysząc zaproszenie Michaliny do odwiedzenia dwupoziomowego mieszkania jej rodziców, od razu zaczęła planować potencjalne nowe aranżacje. Jednak dopiero gdy dotarli na miejsce, podjęli ostateczną decyzję, wybierając jedno z pomieszczeń do remontu.

d4drwvi

O swojej decyzji nie poinformowali jednak lokatorów mieszkania na warszawskim Żoliborzu, wysyłając ich na tygodniowe wakacje do Grecji. W tym czasie ekipa "Remontu w prezencie" niemal całkowicie odmieniła najważniejsze z punktu widzenia prowadzących pomieszczenie domu. I nie była to łatwa metamorfoza.

Który pokój został wywrócony do góry nogami? I jak zareagowali na jego metamorfozę rodzice Michaliny? Przekonacie się oglądając "Remont w prezencie" w Telewizji WP w soboty o 20:00 oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski w środy o 19:00.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych. Więcej: https://telewizja.wp.pl/ oraz https://remontwprezencie.wp.pl.

d4drwvi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4drwvi
d4drwvi