Trwa ładowanie...

Wacław Warchoł grał w serialu "BrzydUla". Oto jak wygląda po latach

Serial "BrzydUla" swojego czasu cieszył się ogromną popularnością. W hitowej produkcji grał również Wacław Warchoł. Spójrzcie, jak dziś wygląda.

Share
Wacław Warchoł grał w serialu "BrzydUla". Oto jak wygląda po latach
Źródło: East News, fot: East News
d19whn2

Pierwszy odcinek "BrzydUli" na antenie TVN został wyemitowany 10 (!) lat temu. Bohaterowie serialu komediowego zaskarbili sobie sympatię widzów. Główną rolę Uli Cieplak grała Julia Kamińska, której kariera od tego momentu nabrała dużego rozpędu. Tak samo jak w przypadku Filipa Bobka wcielającego się w Marka Dobrzańskiego.

Jeśli ktoś tęsknił za "BrzydUlą" przypominamy, że flagowy serial powróci na anetę. Ku uciesze fanów. - Taki prezent urodzinowy od Piotra - oznajmiła jakiś czas temu Kamińska i umieściła fotkę z urywkiem scenariusza. "Nie mogę się doczekać" - pisali uradowani fani.

Wacław Warchoł w "BrzydUli" grał brata Uli, Jana Cieplaka. Knąbrny licealista przysparzał sporo problemów rodzinie. Jak zreszta na nastolatka przystało. Choć nie była to rola pierwszoplanowa, chłopak zapisał się w pamięci widzów.

AKPA
Źródło: AKPA, fot: AKPA

Dziś Wacław Warchoł ma 27 lat. 'BrzydUla" w jego przypadku nie była jednorazowaą przygodą. Grał również w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" oraz serialach "M jak miłość" czy "Hotel 52".

Czas leci, a Warchoł nieco się zmienił. Niewątpliwie to nie chudziutki licealista, a postawny mężczyzna. Widać też duże zmiany w fryzurze, która odmieniła młodego aktora.

Poznajecie Jana z "BrzdUli"?

d19whn2

Podziel się opinią

Share
d19whn2
d19whn2