W "Złotopolskich" nie chcą ciemnoskórego dziecka

W "Złotopolskich" nie chcą ciemnoskórego dziecka
Źródło zdjęć: © ATM Grupa

21.04.2010 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna (Joanna Pierzak Orleańska) przygarnęła niegdyś porzuconą mulatkę. Chcąc przyspieszyć procedurę adopcyjną dziewczynki nalegała na ślub z Ryszardem Froteckim (Wojciech Kalarus). Miejscowy policjant, od dawna w niej zakochany przeżywał wtedy chwile szczęścia.

Jak wspomina II reżyserka „…zaszła potrzeba, żeby pisać dla kogoś kto się sprawdza jak Wojtek Kalarus. Zastanawiano się kogo z nim połączyć i padło na Joasię Pierzak”.

Komendant uwielbia nie tylko Joannę ale i małą Werę. Niestety, jest zbyt silnie związany z matką. Nawet ślub nic nie zmienił. Matka nadal chce kontroli nad życiem młodych, a w jej rozumowaniu w ich rodzinie nie ma miejsca na ciemnoskóre dziecko.

Matka Froteckiego uparcie znajduje kolejne preteksty by odciągnąć syna od jego najbliższych. W swoich działaniach dochodzi do perfekcji. Joanna bardzo przeżywa zachowanie teściowej, która jawnie działa przeciwko niej. Nie widzi przyszłości dla swojego małżeństwa.

Na początku czerwca widzowie zobaczą odcinek, w którym Rysiek zdobędzie się na odwagę i postanowi przełamać złą passę. Po raz pierwszy przeciwstawi się swojej matce.

Poinformuje Zalewskiego współpracującego przy budowie jego domu, że kobieta nie będzie z nimi mieszkać. Rysiek postanowi odzyskać stracony czas, będzie go spędzał z córką. Jakie będą koleje losu tej rodziny?

Zapraszamy na kolejne odcinki serialu "Złotopolscy".

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także