Trwa ładowanie...

W "Złotopolskich" nie chcą ciemnoskórego dziecka

Share
W "Złotopolskich" nie chcą ciemnoskórego dziecka
Źródło: ATM Grupa
d1quij5

Joanna (Joanna Pierzak Orleańska) przygarnęła niegdyś porzuconą mulatkę. Chcąc przyspieszyć procedurę adopcyjną dziewczynki nalegała na ślub z Ryszardem Froteckim (Wojciech Kalarus). Miejscowy policjant, od dawna w niej zakochany przeżywał wtedy chwile szczęścia.

Jak wspomina II reżyserka „…zaszła potrzeba, żeby pisać dla kogoś kto się sprawdza jak Wojtek Kalarus. Zastanawiano się kogo z nim połączyć i padło na Joasię Pierzak”.

Komendant uwielbia nie tylko Joannę ale i małą Werę. Niestety, jest zbyt silnie związany z matką. Nawet ślub nic nie zmienił. Matka nadal chce kontroli nad życiem młodych, a w jej rozumowaniu w ich rodzinie nie ma miejsca na ciemnoskóre dziecko.

d1quij5

Matka Froteckiego uparcie znajduje kolejne preteksty by odciągnąć syna od jego najbliższych. W swoich działaniach dochodzi do perfekcji. Joanna bardzo przeżywa zachowanie teściowej, która jawnie działa przeciwko niej. Nie widzi przyszłości dla swojego małżeństwa.

Na początku czerwca widzowie zobaczą odcinek, w którym Rysiek zdobędzie się na odwagę i postanowi przełamać złą passę. Po raz pierwszy przeciwstawi się swojej matce.

Poinformuje Zalewskiego współpracującego przy budowie jego domu, że kobieta nie będzie z nimi mieszkać. Rysiek postanowi odzyskać stracony czas, będzie go spędzał z córką. Jakie będą koleje losu tej rodziny?

Zapraszamy na kolejne odcinki serialu "Złotopolscy".

d1quij5

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d1quij5

Podziel się opinią

Share
d1quij5
d1quij5