W "Złotopolskich" miłość nie pyta o wiek

W "Złotopolskich" miłość nie pyta o wiek
Źródło zdjęć: © AKPA

28.09.2009 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłość jest ślepa i nie pyta o wiek. Bohaterowie serialu "Złotopolscy" mogą się o tym ostatnio przekonać aż nadto. A będzie jeszcze więcej emocji.

Marek Złotopolski (Kazimierz Kaczor)
jest blisko 20 lat starszy od Agnieszki Kalwas (Joanna Jeżewska). To nie miało dla obydwu znaczenia, a przypadkowe spotkanie tych dwoje, stało się początkiem romansu. Marek ostatnio czuł się samotny, jednak teraz wydarzenia przyspieszą w nieprawdopodobnym tempie.

Agnieszka szybko znajdzie swoje miejsce u boku Marka. Stanie się panią domu w pełnej krasie i już po pierwszej zapoznawczej kolacji zapowie zmiany. Gdy Marek "da w kościele na zapowiedzi" wszystko dla wszystkich stanie się jasne.

Jednak nie każdy będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy. Magdalena i Zosia poczują, że Agnieszka chce się ich pozbyć z domu. A Magdalena przecież nie ma gdzie się podziać. Ma wątpliwości również, czy związać się z Chrisem. Również Zosia ma w swoim sercu pełno wątpliwości, a w pewnym momencie zostanie oskarżona o wywołanie skandalu.

Czy Agnieszka będzie chciała aż nadto wchodzić w relacje rodzinne i postanowi całkowicie rozbić rodzinę Marka. To może być początkiem końca dobrze zapowiadającego się związku. Więcej będzie można się dowiedzieć, oglądając kolejne odcinki "Złotopolskich".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także