Trwa ładowanie...
28-09-2009 11:29

W "Złotopolskich" miłość nie pyta o wiek

W "Złotopolskich" miłość nie pyta o wiekŹródło: AKPA
dwslvdp
dwslvdp

Miłość jest ślepa i nie pyta o wiek. Bohaterowie serialu "Złotopolscy" mogą się o tym ostatnio przekonać aż nadto. A będzie jeszcze więcej emocji.

Marek Złotopolski (Kazimierz Kaczor)
jest blisko 20 lat starszy od Agnieszki Kalwas (Joanna Jeżewska). To nie miało dla obydwu znaczenia, a przypadkowe spotkanie tych dwoje, stało się początkiem romansu. Marek ostatnio czuł się samotny, jednak teraz wydarzenia przyspieszą w nieprawdopodobnym tempie.

Agnieszka szybko znajdzie swoje miejsce u boku Marka. Stanie się panią domu w pełnej krasie i już po pierwszej zapoznawczej kolacji zapowie zmiany. Gdy Marek "da w kościele na zapowiedzi" wszystko dla wszystkich stanie się jasne.

dwslvdp

Jednak nie każdy będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy. Magdalena i Zosia poczują, że Agnieszka chce się ich pozbyć z domu. A Magdalena przecież nie ma gdzie się podziać. Ma wątpliwości również, czy związać się z Chrisem. Również Zosia ma w swoim sercu pełno wątpliwości, a w pewnym momencie zostanie oskarżona o wywołanie skandalu.

Czy Agnieszka będzie chciała aż nadto wchodzić w relacje rodzinne i postanowi całkowicie rozbić rodzinę Marka. To może być początkiem końca dobrze zapowiadającego się związku. Więcej będzie można się dowiedzieć, oglądając kolejne odcinki "Złotopolskich".

dwslvdp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwslvdp