W wakacje mniej powtórek w TV

W wakacje mniej powtórek w TV
Źródło zdjęć: © AKPA

10.06.2008 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premierowe odcinki familijnej produkcji "Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem", nowy polski serial "Apetyt na miłość" oraz codzienne transmisje Olimpiady pokaże latem telewizyjna Jedynka.

W letniej ramówce TVP1 od 8 czerwca w każdą niedzielę o godz. 17.30 emitowane są premierowe odcinki serialu familijnego, wyprodukowanego przez Telewizję Polską: "Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem". Bohaterami produkcji są członkowie rodziny Miłobędzkich, którzy prowadzą hotel dla zwierząt. W rolach głównych występują: Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Franciszek Pieczka, Marta Bitner, Kalina Jagusiak i Maciej Musiał.

Z kolei od 29 czerwca kanał będzie pokazywał premierowe odcinki nowego serialu komediowego "Apetyt na miłość".Jego bohaterkami są dwie młode kobiety, wspólnie wynajmujące mieszkanie. W obsadzie serialu wyreżyserowanego przez Annę Kazejak znaleźli się: Paulina Chruściel, Katarzyna Kazimierczak, Wojciech Mecwałdowski, Jakub Snochowski, Tomasz Karolak, Jan Nowicki, Krzysztof Kowalewski i inni.

W letniej ramówce TVP1 znajdą sie również premierowe odcinki serialu "Bulionerzy", który latem będzie prezentowany w każdą sobotę i niedzielę o godz.15.15. W wakacje w TVP1, codziennie o godz. 17.45, stacja nada kolejne odcinki "Mody na sukces".

W poniedziałki, środy i piątki o godz. 8.25 Jedynka pokaże "Owocowe ludki". Wśród innych propozycji dla dzieci na lato znalazł się serial "Strażak sam", "Świnka Peppa" oraz "Sindbad".

Od 8 do 24 sierpnia TVP1 transmitować będzie Olimpiadę w Pekinie. Transmisje na żywo oglądać będzie można codziennie w godzinach od 12.00 do 17.00 oraz od 3.00 do 6.00.

W wakacje w Jedynce regularnie emitowane będą programy: "Misja specjalna" (wtorki, godz. 22.00) oraz "Sprawa dla reportera" (czwartki, godz. 22.00). W pasmach filmowych stacja zaprezentuje takie produkcje jak: "Dziewczyna z Alabamy", "Siedem lat w Tybecie" "Twister", "Cztery wesela i pogrzeb", "Dziewczyna z perła", "Superprodukcja", "Pan od muzyki" czy "Życie za życie".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także