Trwa ładowanie...
dk6cekj

W TVP znalazło się miejsce dla disco polo? Kurski nie ma wątpliwości

Disco polo przeżywa prawdziwy renesans. Zespoły grające ten typ muzyki cieszą się dużą popularnością, podobnie jak kanały telewizyjne i radiowe poświęcone disco polo. Takiej tendencji nie da się przeoczyć. Dlatego też Jacek Kurski, podążając za trendami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, przykłada do tej muzyki większą wagę i poświęca więcej miejsca na antenie. Wygląda więc na to, że TVP będzie go nie tylko transmitować ją na żywo, ale szerzej promować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)
dk6cekj

- Czas skończyć z tą upiorną hipokryzją, że ktoś wstydzi się disco polo. Ludzie pokochali ten gatunek. 100 milionów wejść na YouTube pokazuje, że ten gatunek jest akceptowany. Jest to typ muzyki, który trafia do serc i wyobraźni Polaków i będzie reprezentowany również w telewizji publicznej – przytoczył wypowiedź prezesa TVP portal dziennik.pl.

Swoją tezę Kurski popiera rolą telewizji publicznej, która polega na odzwierciedlaniu gustów widzów. Dlatego też jego zdaniem na antenie wśród różnorodnych gatunków muzycznych powinno znajdować się też disco polo. Co ciekawe, sam nie stroni od takiej stylistyki i przyznał na łamach portalu, że uwielbia Zenka Martyniuka. Aktualny program telewizyjn sprawdzicie tutaj.

Zobacz także: Jacek Kurski o ramówce TVP

dk6cekj

Podziel się opinią

Share
dk6cekj
dk6cekj