Trwa ładowanie...

W TVP Info o TVNie źle albo wcale. Gość szybko się o tym przekonał

Dziennikarka na słowa gościa o dobrej zabawie na sylwestrowej nocy zorganizowanej przez TVN zareagowała niemal histerycznie. "To w TVNie niech pan to opowie!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W TVP Info o TVNie źle albo wcale. Gość szybko się o tym przekonałŹródło: ONS.pl
d1q24dp
d1q24dp

Wyniki oglądalności nie kłamią W ostatnią noc w roku polscy widzowie wybrali TVP2, która okazywała sylwestrową zabawę w Zakopanem.

Jak podają Wirtualnemedia.pl, między godz. 20 a 21.00 oglądalność z 6 mln poszybowała na 7 mln widzów przed telewizorami. Dla porównania: w tym samym czasie imprezę Polsatu oglądało ponad 2 mln, a TVN-u poniżej 2 mln osób.

Impreza TVP2 miała średnio 6,4 mln widzów, Polsat 1,75 mln, a TVN 1,6 mln. Warto dodać, że show Dwójki w szczytowym momencie oglądało aż 7,9 mln Polaków.

d1q24dp

Gdy w studio TVP Info dziennikarka wraz z zaproszonym gościem wspominali tę noc, on nie spodziewając się pewnie jej reakcji zauważył, że Warszawiacy pewnie też dobrze bawili się na sylwestrze TVNu (stacja zorganizowała go na Placu Bankowym Reakcja prowadzącej była wręcz alergiczna. Nie dość, że panicznie weszła mu w słowo, to jeszcze "żartem" zasugerowała by powiedział to w TVNie, a nie w publicznej stacji.

Najwyraźniej w TVN Info nie można mówić nawet o tym, że ktoś się dobrze bawił pod sceną na koncercie zorganizowanym przez konkurencję.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1q24dp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q24dp