Trwa ładowanie...

W "Top Model” Tydzień Mody w Los Angeles i zazdrość o followersów na Instagramie!

Nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Uczestnicy programu polecieli do Los Angeles – krainy, gdzie spełniają się marzenia. W końcu Miasto Aniołów to stolica filmu i mody. Przed nimi były najtrudniejsze castingi podczas tej edycji programu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W "Top Model” Tydzień Mody w Los Angeles i zazdrość o followersów na Instagramie!Źródło: Facebook.com
dtyfbn8

"Czuję taką presję, bo jestem najniższa” Daria martwiła się przed castingami, ale otrzymała duże wsparcie od jurorów: „Musisz pamiętać, dlaczego jesteś w naszym programie. I o tym, co masz, a nie o tym, czego nie masz”. Uczestnicy wzięli udział w jednym z najważniejszych castingów w Los Angeles. Spośród kilku tysięcy osób zostało wybrane tylko 50 osób. Już przed ruszeniem do pracy Hubert napotkał pierwsze przeszkody. Nie miał ze sobą niezbędnego na przesłuchaniach kompozytu.

Między uczestnikami programu przestałą panować sielska atmosfera. Szóstka podzieliła się na dwie grupy, a Daria z Anią zbliżyły się do siebie. „Może cię nie lubią, bo masz najwięcej obserwujących” śmiała się Daria z zazdrości pozostałych. Kasia uważała, że w Los Angeles powinna się znaleźć Oliwia albo Szymon, a nie niska Daria. Emocje zaczęły brać górę.

Na pierwszym castingu Hubert nie został przyjęty przychylnie, głównie dlatego że nie posiadał kompozytu. Michał spodobał się ze względu na swoją urodę i chód. Magda ewidentnie została pokonana przez stres. Daria czuła, że straciła swoją szansę, ponieważ nie mogła nadrobić swoją osobowością. U Kasi pojawiły się łzy złości i stresu. W końcu wszyscy usłyszeli ostateczną decyzję: *Ania, Hubert, Michał i Kasia przeszli do spotkań z projektantami. Magda i Daria dostały jeszcze jedną szansę. *

dtyfbn8

W Mieście Aniołów wciąż była napięta atmosfera. Uczestnicy nie potrafili dogadać się z Anią. "To jest trochę tak, że wydaje im się Ania jest faworyzowana przez tą chorobę” dowiedziała się Daria. "Jestem trochę wku…ny na to wszystko, co się dzieje” Hubert nie krył swojej złości. "Ona ma najwięcej followersów na Instagramie. Dlaczego jest tak ciągle pchana do przodu?”

Uczestnicy zostali podzieleni na grupy i wraz z jurorami pojechali w miejsca, gdzie powstawały filmy. Dawid zabrał ze sobą Huberta i Anię, Kasia Sokołowska Kasię i Michała, a Tyszka Darię i Magdę. W słynnych lokalizacjach zostały wykonane zdjęcia inspirowane filmowym hitem. Między modelkami ponownie zrobiło się gorąco przy wyborze stylizacji. "Miałam upatrzone spodenki. Wszyscy o tym wiedzieli, jurorzy i uczestnicy. Ania je wzięła” żaliła się Magda. To zadanie wygrali Kasia i Michał, którzy odtworzyli scenę z "La La Land”.

W dniu castingów u projektantów uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: Michał, Ania, Magda i Hubert, Kasia i Daria. "Trochę się załamałem, bo wiedziałem, że Magda z Anią to nie jest dobre połączenie” Michał spodziewał się najgorszego. Wszyscy dostali zegarki, mapę i 5 godzin na wykonanie zadania – odwiedzenie pięciu projektantów.

dtyfbn8

Na pierwszym castingu Michał został poproszony o założenie sukienki. Zgodził się na sugestie projektanta. Daria nie zachwyciła swoim chodem, a Hubert ponownie musiał się tłumaczyć z braku kompozytu. Wieczorem wszyscy dowiedzieli się, jakie zapadły decyzje. Ania dostała się na wszystkie pokazy, Magda cztery, Michał i Kasia trzy, Hubert dwa. Daria nie wygrała żadnego castingu.

"Cieszę się, że dostałem więcej pokazów od Huberta” Michał miał satysfakcję, że odniósł sukces. Zanim modele i modelki przeszli po wybiegu, wzięli udział w sesji w Venice Beach.

Na panelu pojawili się jurorzy i producent wykonawczy Tygodnia Mody w Los Angeles, Nowym Jorku i Miami. *Hubert otrzymał kolejny pokaz. Z programu odpadła Daria. *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dtyfbn8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtyfbn8
dtyfbn8