Trwa ładowanie...
top model
Magda Jan
02-10-2018 07:52

W "Top Model" naga sesja i początki romansu. Nie brakowało emocji

Zabawa się skończyła. Uczestnicy wreszcie stanęli przed poważnym zadaniem. Musieli zmierzyć się z niełatwym tematem - nagością. Zobaczcie, jak poradzili sobie z rozbieraną sesją zdjęciową.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W "Top Model" naga sesja i początki romansu. Nie brakowało emocjiŹródło: screen TVN
d42gmlo
d42gmlo

Poprzedni odcinek wygrała Oliwka. W hallu domu uczestników stanęło jej zdjęcie. "Mam nadzieję, że to jest jedyne miejsce, w którym jest to postawione. Inaczej będzie ciężko się żyło nam wszystkim" – skwitował Hubert i spotkał się z krytyczną opinią pozostałych.

Wkrótce uczestnicy przekonali się, że żeby zrobić karierę modelki albo modela muszą zaistnieć w świecie mediów społecznościowych. Na planie pojawiła się Ewy Grzelakowskiej-Kostuglu, czyli Red Lipstick Monster – niekwestionowana mistrzyni Youtube’a nad Wisłą. Najpopularniejsza youtuberka zajmująca się makijażem przybyła z ważną misją. Każdy z uczestników mógł wybrać jedno z dostarczonych pudeł i przygotować własne 90-sekundowe wideo na temat jego zawartości. W paczkach znajdowały się przeróżne przedmioty: wieszak na bieliznę, krasnal ogrodowy, drabinka czy plastry do depilacji. Liczyła się kreatywność! Ewa i Michał wybrali trzy najlepsze filmy. Wygrali: Daria, Sophie i Kasia – to właśnie ona została zaproszona do jednego z odcinków Red Lipstick Monster.

Następnego poranka przed domem uczestników pojawił się Daniel Qczaj z megafonem. To nie był przyjemny początek dnia. Rozpoczął się trening, z którym nie wszyscy dali sobie radę – Hubert zaliczył karne pompki i ostrą burę: "Stroiłeś pajaca! Myślę, że gdzieś pod tym całym anturażem, jest fajny facet. Jeśli to spieprzysz, to nie spotkamy się w finale". Natomiast Daria, po raz kolejny, otrzymała pochwały za swój wysiłek i zaangażowanie.

d42gmlo

Kolejne zadanie przeniosło uczestników w czasie. Wzięli udział w lekcji aktorstwa. Nauczycielami zostali Maria Konarowska i Michał Mikołajczyk. Pod czujnym okiem instruktorów modelki i modele musieli odegrać sceny związane z życiem szkolnym. Aktorzy wybrali najlepszych – nagrody trafiły do Darii i Huberta. To był dla nich wyjątkowy prezent, ponieważ mogli porozmawiać przez Skype z kimkolwiek chcieli. Hubert w końcu zobaczył swoją dziewczynę, za która bardzo tęskni.

Zadanie aktorskie pomogło przełamać nieśmiałość. Odwaga była potrzebna w kolejnym zadaniu – sesji poprowadzonej przez Sonię Szustak w pięknych okolicznościach przyrody ogrodu botanicznego. Nadszedł czas na nagość. Jedynie Sophie i Michał zostali z niej zwolnieni ze względu na swój wiek. Podczas pracy na planie uczestników wspierała Anja Rubik. Trudy sesji zdjęciowych zbliżyły uczestników, a Daria zaczęła coraz więcej czasu spędzać z Szymonem. Oboje spędzili wspólny wieczór u niego w sypialni, rozmawiając na różne tematy. Czy do czegoś doszło?

Kolejnego dnia na panelu zostały ocenione zdjęcia z nagiej sesji. Magda usłyszała, że jej zdjęcie z powodzeniem mogłoby się znaleźć w "Vogue". - Po raz pierwszy widzę Szymona-modela, a nie tylko fajnego chłopaka – zachwycał się Marcin Tyszka, a przy fotografii Kasi nie krył swojego oburzenia na widok przekutych sutków. - Mnie bardzo bolą twoje pierwsi - skwitował. Anja zachwycała się urodą Huberta: - Dla mnie wyglądasz jak grecki bóg.

Największym zaskoczeniem tej sesji była Daria. "Ty okazałaś się perełką" stwierdził Dawid Woliński i to właśnie ona wygrała ten odcinek. Z programu odpadła Natalia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42gmlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42gmlo