Trwa ładowanie...

W "Top Model" intymna sesja z top modelami i wideo, które zadecyduje o awansie

Uczestnicy "Top Model" ponownie stanęli przed trudnym zadaniem. Przyszli modele wzięli udał w zmysłowej sesji dla jednej z popularnych marek odzieżowych. O przejściu do kolejnego etapu decydował specjalny filmik.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W "Top Model" intymna sesja z top modelami i wideo, które zadecyduje o awansieŹródło: Instagram.com, fot: https://www.instagram.com/dabrowskadaria_/
d1v3rjq

Po wielu niepowodzeniach Oliwii udało się zdobyć najlepsze zdjęcie i to ona mogła spędzić czas w pokoju zwycięzców. Zabrała ze sobą Kasię.

Rano do domu przybył Michał i dał uczestnikom 10 sekund na zebranie się do pracy. Kolejnym zadaniem była sesja dla bardzo znanej marki odzieżowej. Podczas zdjęć modelkom i modelom pomagali rosyjska topmodelka Valentina Lozovskaya i Włoch Stefano Sala. Uczestnicy pracowali z doświadczonymi modelami w dość intymnych ujęciach. Stefano rozpalił kobiety do czerwoności. Podobnie było z chłopakami, którym przeszło pracować z bardzo seksowną Tiną. Okazali się zbyt stanowczy i silni. Hubert poczuł się sparaliżowany, a zadanie było dla niego trudne pod względem emocjonalnym. Zadanie wygrała Kasia, która dostała ogromną szansę od Guess i wyjechała na zdjęcia próbne do Los Angeles, do siedziby głównej marki. Na miejscu zachwyciła fotografów.

Przed uczestnikami stanęło nie lada wyzwanie - sesja 360 stopni. Dookoła trampoliny znajdowały się 64 aparaty. Z pomocą przyszła im Maja Salamon - wysportowana modelka. Kasia nie do końca potrafiła sobie poradzić z synchronizacją swoich ruchów. Ania mogła wykorzystać swoje sportowe zdolności i zachwyciła Maję. Najwięcej problemów z sesją miał Piotrek. Najlepsze zdjęcie należało do Oliwki.

d1v3rjq

Kolejnego dnia uczestnicy dowiedzieli się, że o awansie do kolejnego odcinka nie zadecydują zdjęcia. Pojawili się na planie filmu modowego dla "Vogue Polska". Każdy z modeli otrzymał 20 sekund na przejście przez wszystkie rekwizyty. Najważniejsze było zagranie prezentowanymi ubraniami. Hubert wywołał zachwyt. Równie dobrze poradził sobie Szymon. Pozornie łatwe zadanie przysporzyło sporo trudności. Oliwka dostała bonusowe ujęcie, ale nie do końca była zachwycona. Daria czuła się jak w swoim żywiole. Piotr wypadł bardzo źle, dlatego w chwili przerwy z pomocą przybyli Ania i Szymon. Niestety, nie wyszło to nikomu na dobre.

Na panelu pojawiło się jury oraz redaktor naczelny "Vogue Polska" Filip Niedenthal.

"Gdybym cię wcześniej nie znał, to patrząc na ten film, pomyślałbym, że to jest bardzo profesjonalny tancerz tańca współczesnego" - zachwycał się Szymonem Marcin
Tyszka.

Kolejna ocenie podległa Ania.

d1v3rjq

"W parę sekund pokazałaś szaloną neurotycznę, ale zarazem przepiękną dziewczynę. Zmysłową kochankę i niesamowitą modelkę" - komplementował Dawid. Magda rozpłakała się. Dawid do niej podszedł i mocno ją wyściskał. W filmie Oliwii zabrakło charyzmy. Daria zaskoczyła jury, a Kasia Sokołowska rozpływała się w zachwycie. Wideo Piotra otrzymało wiele krytycznych uwag. Jurorzy zauważyli zmianę w Hubercie – był pewny siebie, ale też skupiony na pracy.

Joanna Krupa ogłosiła werdykt. Najlepsze wideo należało do Darii. Z programu odpadł Piotr.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1v3rjq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v3rjq
d1v3rjq