Trwa ładowanie...

W sobotę w Telewizji WP horror "Zero moskiewskie", szokujący program "Urodzony bez mózgu" i sporo kabaretów [6-10-2018]

W sobotę Telewizja WP zaprasza na lekkie seriale dokumentalne o wielkich przeprowadzkach czy poszukiwaniach idealnego domu nad wodą. Zobaczymy też maraton kabaretów, a wieczorem poruszający program "Urodzony bez mózgu" oraz horror z Valem Kilmerem.

W sobotę w Telewizji WP horror "Zero moskiewskie", szokujący program "Urodzony bez mózgu" i sporo kabaretów [6-10-2018]Źródło: Youtube.com
d2utbqy
d2utbqy

W sobotę 6 października warto włączyć Telewizję WP. Szczególnie, jeśli lubicie seriale dokumentalne oraz reality tv.

"Wielkie przeprowadzki", sobota, 06 października 12:00,Telewizja WP

Już o godzinie 12:00 zacznie się program "Wielkie przeprowadzki". Trwający 60 minut odcinek pokaże trudy związane ze skomplikowanymi przeprowadzkami. Czy to przeniesienie historycznego domu znad zapadającego się klifu, czy transport całego budynku przez góry i jeziora. Ta ekipa nie boi się żadnego zlecenia.

Wielkie przeprowadzki Materiały prasowe
Wielkie przeprowadzki Źródło: Materiały prasowe

"Zamieszkajmy nad wodą", sobota, 06 października 13:30, Telewizja WP

Ekspert w dziedzinie nieruchomości, Nick Waldner, pomaga klientom w znalezieniu wymarzonego domu położonego nad wodą. Przedstawia widzom zalety i wady pokazywanych posiadłości.

d2utbqy

"Nowe życie starych domów", sobota, 06 października 14:05, Telewizja WP

Dom na rogu wydaje się idealnym zakupem, dopóki zespół nie odkrywa, ile samochodów rozbija się o mur na jego tyłach. Spory o projekt pożerają cenny czas i pieniądze. Justin przekonuje miasto, by ustawić na rogu migające światła i bariery.

"Kabaret na żądanie", sobota, 06 października 16:00 (aż do 20:00!), Telewizja WP

Show to kąsek dla wielbicieli zabawnych skeczy wykonywanych przez polskie grupy kabaretowe. W formacie Telewizji WP wystąpią między innymi: Artur Andrus, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Kabarety w TV WP Materiały prasowe
Kabarety w TV WP Źródło: Materiały prasowe

"Mój dom świeci najjaśniej", sobota, 06 października 20:00, Telewizja WP

Konkurs związany z amerykańską bożonarodzeniową tradycją dekorowania domu. Biorące udział w rywalizacji rodziny muszą spełnić oczekiwania jurorów w trzech kategoriach: wykorzystanie świateł, ogólny wygląd i świąteczna atmosfera. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów.

d2utbqy

"Urodzony bez mózgu", 06 października 21:00, Telewizja WP

Program o niezwykłym chłopcu - Noah Wall urodził się niemal bez mózgu. Lekarze, którzy opiekowali się nim po narodzinach, nie wierzyli, że przeżyje. Badania wykazały, że dziecko miało mniej niż 2 procent sprawnego mózgu. A jednak po kilku latach malec żyje, a jego bliscy robią wszystko, by rozwijał się jak najlepiej.

Noah Wall Materiały prasowe
Noah Wall Źródło: Materiały prasowe

"Zero moskiewskie", sobota, 06 października 22:00, Telewizja WP

Członkowie ekipy ratunkowej pod przywództwem Andrieja wyruszają na poszukiwanie antropologa, który zaginął w moskiewskich katakumbach. W ciemnych zaułkach korytarzy ratownicy odkrywają przejście pomiędzy światem rzeczywistym a wymiarem równoległym.

Zero moskiewskie Materiały prasowe
Zero moskiewskie Źródło: Materiały prasowe

Za reżyserię filmu z 2006 roku odpowiada Maria Lidón. W rolach głównych wystąpili Val Kilmer (Andriej), Vincent Gallo (Owen), Oksana Akinszina (Liuba), Rade Serbedzija (Sergiej), Joaquim de Almeida (Juri), Julio Perillán (Alec), Alex O'Dogherty (Pavel).

d2utbqy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2utbqy