Trwa ładowanie...

W sobotę w Telewizji WP horror "Zero moskiewskie", szokujący program "Urodzony bez mózgu" i sporo kabaretów [6-10-2018]

W sobotę Telewizja WP zaprasza na lekkie seriale dokumentalne o wielkich przeprowadzkach czy poszukiwaniach idealnego domu nad wodą. Zobaczymy też maraton kabaretów, a wieczorem poruszający program "Urodzony bez mózgu" oraz horror z Valem Kilmerem.

Share
W sobotę w Telewizji WP horror "Zero moskiewskie", szokujący program "Urodzony bez mózgu" i sporo kabaretów [6-10-2018]
Źródło: Youtube.com
d1xs3rk

W sobotę 6 października warto włączyć Telewizję WP. Szczególnie, jeśli lubicie seriale dokumentalne oraz reality tv.

"Wielkie przeprowadzki", sobota, 06 października 12:00,Telewizja WP

Już o godzinie 12:00 zacznie się program "Wielkie przeprowadzki". Trwający 60 minut odcinek pokaże trudy związane ze skomplikowanymi przeprowadzkami. Czy to przeniesienie historycznego domu znad zapadającego się klifu, czy transport całego budynku przez góry i jeziora. Ta ekipa nie boi się żadnego zlecenia.

Wielkie przeprowadzki Materiały prasowe
Wielkie przeprowadzki Źródło: Materiały prasowe

"Zamieszkajmy nad wodą", sobota, 06 października 13:30, Telewizja WP

Ekspert w dziedzinie nieruchomości, Nick Waldner, pomaga klientom w znalezieniu wymarzonego domu położonego nad wodą. Przedstawia widzom zalety i wady pokazywanych posiadłości.

d1xs3rk

"Nowe życie starych domów", sobota, 06 października 14:05, Telewizja WP

Dom na rogu wydaje się idealnym zakupem, dopóki zespół nie odkrywa, ile samochodów rozbija się o mur na jego tyłach. Spory o projekt pożerają cenny czas i pieniądze. Justin przekonuje miasto, by ustawić na rogu migające światła i bariery.

"Kabaret na żądanie", sobota, 06 października 16:00 (aż do 20:00!), Telewizja WP

Show to kąsek dla wielbicieli zabawnych skeczy wykonywanych przez polskie grupy kabaretowe. W formacie Telewizji WP wystąpią między innymi: Artur Andrus, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Kabarety w TV WP Materiały prasowe
Kabarety w TV WP Źródło: Materiały prasowe

"Mój dom świeci najjaśniej", sobota, 06 października 20:00, Telewizja WP

Konkurs związany z amerykańską bożonarodzeniową tradycją dekorowania domu. Biorące udział w rywalizacji rodziny muszą spełnić oczekiwania jurorów w trzech kategoriach: wykorzystanie świateł, ogólny wygląd i świąteczna atmosfera. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów.

d1xs3rk

"Urodzony bez mózgu", 06 października 21:00, Telewizja WP

Program o niezwykłym chłopcu - Noah Wall urodził się niemal bez mózgu. Lekarze, którzy opiekowali się nim po narodzinach, nie wierzyli, że przeżyje. Badania wykazały, że dziecko miało mniej niż 2 procent sprawnego mózgu. A jednak po kilku latach malec żyje, a jego bliscy robią wszystko, by rozwijał się jak najlepiej.

Noah Wall Materiały prasowe
Noah Wall Źródło: Materiały prasowe

"Zero moskiewskie", sobota, 06 października 22:00, Telewizja WP

Członkowie ekipy ratunkowej pod przywództwem Andrieja wyruszają na poszukiwanie antropologa, który zaginął w moskiewskich katakumbach. W ciemnych zaułkach korytarzy ratownicy odkrywają przejście pomiędzy światem rzeczywistym a wymiarem równoległym.

Zero moskiewskie Materiały prasowe
Zero moskiewskie Źródło: Materiały prasowe

Za reżyserię filmu z 2006 roku odpowiada Maria Lidón. W rolach głównych wystąpili Val Kilmer (Andriej), Vincent Gallo (Owen), Oksana Akinszina (Liuba), Rade Serbedzija (Sergiej), Joaquim de Almeida (Juri), Julio Perillán (Alec), Alex O'Dogherty (Pavel).

d1xs3rk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xs3rk
d1xs3rk