Trwa ładowanie...

W "SNL Polska" mieszanka wybuchowa. Margaret i Olga Bołądź gwiazdami odcinka!

Już w najbliższą sobotę "SNL Polska" poprowadzi aktorka słynąca z silnych i nierzadko kontrowersyjnych filmowych wcieleń – Olga Bołądź! Na scenie muzycznej zagra natomiast Margaret.

W "SNL Polska" mieszanka wybuchowa. Margaret i Olga Bołądź gwiazdami odcinka!Źródło: Materiały prasowe
d12kpe0
d12kpe0

Tym razem "SNL Polska" zawładną kobiety. Prowadząca odcinek Olga Bołądź przyznaje, że pomimo ról twardzielek, z jakich jest znana, bardzo lubi improwizować i ma do siebie ogromny dystans. Aktorka udowodniła już, że chętnie podejmuje się nowych, wymagających zadań, a występ na żywo w "SNL Polska" traktuje jako kolejne ekscytujące wyzwanie i dobrą zabawę. Jakie postaci weźmie na swój aktorski warsztat tym razem? Przekonamy się już w sobotę o 21.00 na Showmax.

ZAPOWIEDŹ ODCINKA:

Olga Bołądź - aktorka nie znosząca nudy. Jedna z najbardziej utalentowanych, ambitnych i zaskakujących gwiazd współczesnego kina, filmu i teatru. Olga, znana z odważnych scenicznych przeobrażeń, ma na swoim koncie prawdziwy kalejdoskop kontrowersyjnych ról. Zagrała m.in. lesbijkę w serialu "39 i pół", ostrą i nieprzystępną podporucznik Białko w "Służbach specjalnych", zaniedbaną ratowniczkę medyczną w głośnym filmie "Botoks", która przeradza się w łabędzia czy femme fatale z przyszłości w "Człowieku z magicznym pudełkiem".

Technik aktorskich, które dzisiaj budzą podziw nie tylko na ekranie, ale i na deskach teatru, uczyła się w renomowanych szkołach w Krakowie, Barcelonie i Los Angeles. Połączenie naturalnego talentu z wykształceniem i zawodową świadomością sprawia, że żadna rola nie jest jej straszna. Olga współpracowała m.in. z Juliuszem Machulskim, Bodo Koxem czy Patrykiem Vegą, a już pod koniec stycznia zobaczymy ją w serialu "Botoks", który nawiązuje do głośnego filmu o tym samym tytule. Premiera serialu 31 stycznia tylko na Showmax.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Margaret – muzyczne objawienie sceny muzycznej w Polsce. Laureatka nagród MTV EMA, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards oraz SuperJedynki. Była modowa blogerka, która pewnego dnia postanowiła wszystkim podziękować i tak rozpoczęła swoją muzyczną karierę. Jej utwór "Thank You Very Much", zaprezentowany na scenie TOPtrendy 2012, podbił serca publiczności i dotarł na 2. miejsce listy najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiach.

d12kpe0

W 2014 r. pojawił się debiutancki album Margaret, "Add the Blonde", który zyskał status platynowej płyty. Promujący go singiel "Start a Fire" stał się oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Już w lutym Margaret z utworem "In My Cabana" wystąpi na "Melodifestivalen 2018", jednym z najważniejszych muzycznych festiwali w Szwecji. Wokalistka zawalczy tam o awans do 63. finału Eurowizji.

Odcinek z udziałem Olgi Bołądź i Margaret będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

d12kpe0

Kanał YouTube SNL Polska:
https://www.youtube.com/SNLPolska

Oficjalny fanpage:
https://www.facebook.com/SNL.Polska/

Oficjalny Instagram:
https://www.instagram.com/snlpolska/

"SNL Polska" to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli "Saturday Night Live", który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

d12kpe0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12kpe0