Trwa ładowanie...
d325n48

"W rytmie serca": oświadczyny już w pierwszym odcinku! Będzie hit?

Już w najbliższą niedzielę (10 września) zobaczymy spektakularne oświadczyny doktora Roberta Nowakowskiego, w którego wciela się Piotr Polk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan wciela się w rolę Marii Biernackiej
Barbara Kurdej-Szatan wciela się w rolę Marii Biernackiej (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d325n48

Wszystko będzie przygotowane w tajemnicy, a wspierać go będzie Edyta Olszówka jako gwiazda rocka Katrin. Czy wybranka jego serca, czyli pielęgniarka Maria Biernacka (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan) przyjmie piękny pierścionek?

Oprócz tego, zobaczymy: aspirant Weronikę Nowacką (Maria Dębska) łamiącą nos doktorowi Adamowi Żmudzie (Mateusz Damięcki), Piotra Fronczewskiego, który jako dr Michał Zych trafi do szpitala; gwiazdę rocka Katrin, czyli Edytę Olszówkę w amoku biegającą po Kazimierzu Dolnym. Będzie się działo!

W serialu zobaczymy: Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka i Piotra Fronczewskiego - ale w drugim odcinku nowego serialu zobaczymy także gościnny występ: Jarosława Boberka, Izabeli Dąbrowskiej i wspomnianej wcześniej Edyty Olszówki.

d325n48

Jak potoczą się losy bohaterów? Tego dowiemy się już 10 września o godz. 20:00 w Polsacie. Stacja wyemituje premierowo dwa odcinki serialu. Będziecie oglądać?

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan o serialu "W rytmie serca": "Widziałam już pierwsze odcinki"

d325n48

Podziel się opinią

Share

d325n48

d325n48