"W roli głównej". Tomasz Sekielski gościem u Magdy Mołek

"W roli głównej". Tomasz Sekielski gościem u Magdy Mołek
Źródło zdjęć: © East News
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

23.10.2019 21:31, aktual.: 23.10.2019 21:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Sekielski opowiedział o kulisach powstawania filmu "Tylko nie mów nikomu". Dziennikarz był gościem Magdy Mołek.

Tym razem gościem Magdy Mołek w programie "W roli głównej" był Tomasz Sekielski. Dziennikarz po raz kolejny opowiedział o swoim filmie - "Tylko nie mów nikomu". Produkcja okazała się ogromnym sukcesem, a dziennikarz opowiedział o kulisach jej powstawania.

- Nie robiłem chyba trudniejszej rzeczy zawodowo niż ten film. Były takie momenty, że w tygodniu nagrywałem 3-4 wywiady z ofiarami i po takim tygodniu musiałem się wyłączyć na kolejne dwa. Brałem konsolę syna i grałem aż poczułem, że wytłukłem wszystko. To było bardzo trudne.

Po wywiadzie z Tomaszem Sekielskim Magda Mołek opublikowała na Instagramie zdjęcie. Wyjawiła też, że dziennikarz zawsze był na jej liście wymarzonych rozmówców.

- Zbierałam pytania do niego przez dobrych kilkanaście lat, obserwując jego dziennikarską drogę. Czy je wszystkie zadałam? He he, akurat. Ale na kilka ważnych tematów udało nam się porozmawiać. Było i o jego głośnym filmie o pedofilii w KK, i o operacji bariatrycznej, i oczywiście o miłości - napisała dziennikarka.

Odcinek "W roli głównej" z Tomaszem Sekielskim w środę 23 października o godz. 22:25 na antenie TVN Style. Będziecie oglądać?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także