Trwa ładowanie...
d4fu7oa

W remaku "Columbo" porucznika zagra kobieta? Jest jasna deklaracja

O remaku "Columbo" mówi się od jakiegoś czasu. Jako następca Petera Falka wymienia się gwiazdę Marvela. Okazuje się, że na rolę ma też chrapkę aktorka znana z hitów Netfliksa.
Share
Czy porucznika Columbo może zagrać kobieta?
Czy porucznika Columbo może zagrać kobieta?Źródło: Materiały prasowe
d4fu7oa

Choć Peter Falk miał na koncie ponad 100 ról, zostanie zapamiętany jako odtwórca genialnego, acz nieco zaniedbanego porucznika z wydziału zabójstw. W tytułowego Columbo wcielał się z przerwami od 1968 do 2003 r. Serial doczekał się 69 odcinków i rzeszy fanów na całym świecie – był wielokrotnie emitowany również przez polską TV.

Od kilku lat powraca pomysł, aby zrobić remake "Columbo". Kto powinien zastąpić zmarłego w 2011 r. Petera Falka? Od dłuższego czasu mówi się o Marku Ruffalo, który w filmach MCU wcielał się w Bruce'a Bannera/ Hulka.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Teraz okazuje się, że kto inny ostrzy sobie zęby na rolę ekscentrycznego policjanta. Chodzi o Natashę Lyonne, 41-letnią aktorkę, która zdobyła rozpoznawalność dzięki serialom Netfliksa - "Orange Is the New Black", a później "Russion Doll".

d4fu7oa

Lyonne napisała w żartobliwy sposób na Twitterze:

"Będę tłukła się z Ruffalo, jeśli będzie trzeba. Ty i ja, po lekcjach, jak w "Wojownikach", o "Columbo"!".

Jako "rozjemca" pojawił się reżyser Edgar Wright, który widzi oboje aktorów jako Columbo w nowej wersji "Mrocznego przedmiotu pożądania".

Oczywiście, nie można traktować powyższego inaczej niż w kategoriach zgrywy. A może Lyonne to rzeczywiście dobra kandydatka na ekranowego porucznika?

d4fu7oa

Podziel się opinią

Share
d4fu7oa
d4fu7oa