Trwa ładowanie...
d3o9sel

W remaku "Columbo" porucznika zagra kobieta? Jest jasna deklaracja

O remaku "Columbo" mówi się od jakiegoś czasu. Jako następca Petera Falka wymienia się gwiazdę Marvela. Okazuje się, że na rolę ma też chrapkę aktorka znana z hitów Netfliksa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy porucznika Columbo może zagrać kobieta?
Czy porucznika Columbo może zagrać kobieta? (Materiały prasowe)
d3o9sel

Choć Peter Falk miał na koncie ponad 100 ról, zostanie zapamiętany jako odtwórca genialnego, acz nieco zaniedbanego porucznika z wydziału zabójstw. W tytułowego Columbo wcielał się z przerwami od 1968 do 2003 r. Serial doczekał się 69 odcinków i rzeszy fanów na całym świecie – był wielokrotnie emitowany również przez polską TV.

Od kilku lat powraca pomysł, aby zrobić remake "Columbo". Kto powinien zastąpić zmarłego w 2011 r. Petera Falka? Od dłuższego czasu mówi się o Marku Ruffalo, który w filmach MCU wcielał się w Bruce'a Bannera/ Hulka.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Teraz okazuje się, że kto inny ostrzy sobie zęby na rolę ekscentrycznego policjanta. Chodzi o Natashę Lyonne, 41-letnią aktorkę, która zdobyła rozpoznawalność dzięki serialom Netfliksa - "Orange Is the New Black", a później "Russion Doll".

d3o9sel

Lyonne napisała w żartobliwy sposób na Twitterze:

"Będę tłukła się z Ruffalo, jeśli będzie trzeba. Ty i ja, po lekcjach, jak w "Wojownikach", o "Columbo"!".

Jako "rozjemca" pojawił się reżyser Edgar Wright, który widzi oboje aktorów jako Columbo w nowej wersji "Mrocznego przedmiotu pożądania".

Oczywiście, nie można traktować powyższego inaczej niż w kategoriach zgrywy. A może Lyonne to rzeczywiście dobra kandydatka na ekranowego porucznika?

d3o9sel

Podziel się opinią

Share
d3o9sel
d3o9sel