Trwa ładowanie...

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnano Pawła Królikowskiego

Koledzy z "Twoja twarz brzmi znajomo" nagrali in memoriam dla Pawła Królikowskiego. Aktor zasiadał w jury przez 12 edycji programu.

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnano Pawła KrólikowskiegoŹródło: AKPA
dgg0zil
dgg0zil

Za nami pierwszy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" bez udziału Pawła Królikowskiego. Aktor, który zasiadał na jurorskim stołku, zmarł ponad tydzień temu po długiej walce z chorobą. Produkcja programu już w styczniu podjęła decyzję o tym, że Królikowskiego w jury zastąpi Adam Strycharczuk. Stan zdrowia aktora już wtedy nie pozwalał mu na powrót do pracy.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka wspomina Królikowskiego: Znaliśmy się jak łyse konie

Odcinki programu powstają z wyprzedzeniem, ale mimo to produkcji udało się znaleźć miejsce na dołączenie do odcinka in memoriam. Na nagraniu cała ekipa programu stoi na scenie, a Piotr Gąsowski żegna aktora:

dgg0zil

- Dzisiaj zobaczycie pierwszy odcinek nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszy odcinek bez naszego wspaniałego przyjaciela, bez Pawła Królikowskiego, który tutaj z nami był przez wszystkie 12 edycji – mówił drżącym głosem.

- Pawła nie ma, ale liczymy na to, że Paweł gdzieś tam na górze będzie nas oglądał, kibicował, trzymał kciuki i dawał najlepsze oceny naszym uczestnikom. My możemy zapewnić, drogi Pawle, że nigdy o tobie nie zapomnimy – dodał Maciej Dowbor.

Pożegnanie zostało nagrane kilka tygodni po wyemitowanym później odcinku, dlatego imprezowy ton odcinka, który nagrano w styczniu, nie zgrywa się z pożegnaniem. Tę sytuację postanowiła wyjaśnić Katarzyna Skrzynecka, która na kilka godzin przed emisją programu napisała na Instagramie:

"Szanowni Państwo, Drodzy Telewidzowie... Dziś wieczorem w Polsacie obejrzą Państwo pierwszy odcinek 13. edycji naszego programu 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Ten odcinek programu zrealizowaliśmy ponad 3 tygodnie temu, gdy nasz Przyjaciel - Paweł Królikowski jeszcze z nami był... Był wówczas w szpitalu, a my podczas nagrania odcinka składaliśmy mu serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia... z nadzieją, że powróci do nas na swój fotel jurora. 'Kochany Króliku, z całego serca trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia i do nas! Rehabilituj się, zdrowiej i wracaj, tęsknimy'. Stało się inaczej. Produkcja programu podjęła decyzję o przygotowaniu specjalnej wersji odcinka, niezawierającej naszych życzeń i słów kierowanych do Pawła. W moim osobistym odczuciu, jesteśmy Państwu winni to wyjaśnienie: w jakim czasie i okolicznościach został zrealizowany program, którego emisję obejrzą Państwo tego wieczoru. Byliśmy tu jeszcze pełni nadziei. Nie dopuszczając myśli, że Królik mógłby nie wrócić... Proszę, miejcie to na uwadze, oglądając program. To ważne".

Jej słowa zostały udostępnione też na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

dgg0zil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgg0zil