W "Masterchefie" danie przypominające męskie genitalia. Gessler miała ubaw po… pachy

W "Masterchefie" danie przypominające męskie genitalia. Gessler miała ubaw po… pachy
Źródło zdjęć: © Instagram.com

10.09.2018 09:31, aktual.: 11.09.2018 20:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z nową edycją "Masterchefa", spora dawka śmiechu. A wszystko przez jedną z uczestniczek, która przygotowała danie, nieco wątpliwego kształtu.

9 września na antenie TVN ruszyła kolejna edycja programu "Masterchef". Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran szukają kulinarnych perełek. Wśród tych perełek "ukryte" są niespodzianki. Jak ta w postaci dania, które przypominało męskie przyrodzenie...

18-letnia Dominika Zdziemborska liczyła na to, że wysoko zajdzie w programie, a fartuch jest na wyciągnięcie ręki. Cała sytuacja była dość zabawna, dlatego że autorka nie do końca zdawała sobie sprawę z tego, co przypomina jej danie. Szybko uświadomiła ją Magda Gessler. "Królowa TVN" nie owijała w bawełnę.

- Co to jest za danie? Opisz - powiedziała Magda Gessler.
- Jest to wątróbka w szynce dojrzewającej - odpowiedziała.

Obraz
© TVN/x-news | tvn

- Co dojrzewa - zareagowała Gessler. Po czym zaprosiła dziewczynę obok siebie i powiedziała jej, że danie przypomina po prostu męskie przyrodzenie. I trudno się z tym nie zgodzić. - Komu amputowałaś te genitalia? - żartowała "Królowa TVN".

Werdykt był jasny. Dziewczyna nie dostała "fartucha" i musi podszkolić nieco swoje umiejętności. Męskie genitalia nie przypadły do gustu żadnemu z jurorów.

Dla jasności. Dominika przygotowała wątróbkę w szynce parmeńskiej z karmelizowaną cebulą, pieczoną gruszką i puree ziemniaczanym.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także