Trwa ładowanie...

"W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.

"W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju MilionerzyŹródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d30ry5p
d30ry5p

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:"

A kufrem
B kaloszem
C samochodem
D kapeluszem

Pytanie było warte 10 000 złotych.

Uczestnik nie znał odpowiedzi na to pytania, więc wykorzystał koło ratunkowe "pytanie do publiczności". 78% widowni zasugerowało odpowiedź D. Gracz postanowił posłuchać audytorium.

Prawidłową odpowiedzią było D.

Pierwsza opowieść w książce „Mały książę” jest o rysunku węża boa, który trawił słonia. Według dorosłych rysunek zamyka się w prostej odpowiedzi. To jest kapelusz. Oczami dziecka ów kapelusz to właśnie wąż boa, który trawi słonia.

d30ry5p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30ry5p