Trwa ładowanie...
d3vqysi

"W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Szaket, galoty i…Co się jeszcze składa na ancug?” Zobacz, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"
"Szaket, galoty i…Co się jeszcze składa na ancug?” Zobacz, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
d3vqysi

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W książce Saint-Expury'ego pewien rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa trawiącym słonia, dla dorosłego jest zwykłym:"

A kufrem
B kaloszem
C samochodem
D kapeluszem

Pytanie było warte 10 000 złotych.

d3vqysi

Uczestnik nie znał odpowiedzi na to pytania, więc wykorzystał koło ratunkowe "pytanie do publiczności". 78% widowni zasugerowało odpowiedź D. Gracz postanowił posłuchać audytorium.

Prawidłową odpowiedzią było D.

Pierwsza opowieść w książce „Mały książę” jest o rysunku węża boa, który trawił słonia. Według dorosłych rysunek zamyka się w prostej odpowiedzi. To jest kapelusz. Oczami dziecka ów kapelusz to właśnie wąż boa, który trawi słonia.

d3vqysi

Podziel się opinią

Share
d3vqysi
d3vqysi