Trwa ładowanie...

W "Kole Fortuny" padła rekordowa wygrana. Takiej kwoty jeszcze nie było w teleturnieju

Jak zaznaczył sam prowadzący, taka sytuacja nie zdarzyła się do tej pory. Jedna z uczestniczek wygrała ogromną sumę pieniędzy jak na reguły tego programu. Hasło z dziedziny matematyki nie sprawiło jej żadnych trudności, a przy odrobinie szczęścia i wiedzy zapisała się w historii telewizji.

Share
W "Kole Fortuny" padła rekordowa wygrana. Takiej kwoty jeszcze nie było w teleturnieju
Źródło: Youtube.com
d2govqb

Program "Koło Fortuny" wrócił na antenę TVP2 po kilku latach z nowymi prowadzącymi. Aktualnie show prowadzi Rafał Brzozowski i Izabella Krzan.

Jeden z ostatnich odcinków był niezwykle emocjonujący. Pani Joanna, która brała udział w teleturnieju, podczas jednej rundy wygrała dokładnie 12 850 złotych.

Hasło, które pojawiło się na ekranie nie należało do najprostszych, a finalnie brzmiało: prawo wielkich liczb. Zawodniczka zgarnęła spore pieniądze za sprawą dobrze opracowanego planu. Grała pewnie i miała sporo szczęścia. Plan okazał się być idealny.

d2govqb

Rafał Brzozowski gratulujac uczestnicze, krzyknął: - Rekordzistka rundy. Jeszcze tyle się nie zdarzyło w naszym programie.

Jak się okazuje, warto skrupulatnie realizować obraną taktykę. Zresztą sama wygrana w teleturnieju była wprost proporcjonalna do radości pani Joasi pod koniec rundy.

d2govqb

Podziel się opinią

Share
d2govqb
d2govqb