W kilkanaście minut zarobił 250 tys. zł. "Mega łatwe pytania. To szwagier Urbańskiego?"

Łukasz z Grębocina pod Toruniem zaskoczył wszystkich. Na 9 pytań odpowiedział bez użycia koła, mimo że nie zawsze był przekonany do właściwej odpowiedzi. Internauci wytykają zbyt proste pytania i węszą spisek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz narzucił mordercze tempo i przed końcem odcinka zarobił 250 tys. zł. Ciąg dalszy nastąpi
Łukasz narzucił mordercze tempo i przed końcem odcinka zarobił 250 tys. zł. Ciąg dalszy nastąpi (stopklatka TVN)
WP

Dotrzeć do pytania za 250 tys. zł bez użycia kół ratunkowych to nie lada sztuka. Taki wyczyn udał się Łukaszowi Półrolniczakowi z Grębocina, który co prawda miewał chwile zwątpienia.

Blady strach na sympatycznego gracza padł po udzieleniu odpowiedzi na pytanie za 10 tys. zł. Rzecz dotyczyła rodzaju broni, która posiada klingę. Łukasz poprosił o zaznaczenie odpowiedzi "szabla", twierdząc, że klinga to uchwyt tej broni.

- Niestety, klinga nie jest rączką szabli – powiedział Hubert. – To część tnąca broni białej – dodał po chwili prowadzący, uspokajając przerażonego Łukasza.

WP

- Prawie dostałem zawału – żartował uczestnik, który bez problemu odpowiedział na kolejne pytania i dotarł do 125 tys. zł.

Internauci byli zgodni, że Łukaszowi trafiły się zaskakująco proste pytania:

WP
Twitter
Podziel się

Pierwsze koło (pół na pół) zużył dopiero przy pytaniu za 250 tys. zł. Kiedy zobaczył dwa warianty, od razu zaznaczył odpowiedź, która wydawała mu się właściwa od początku. I znowu triumfował.
Świetną passę gracza przerwał dźwięk oznaczający koniec odcinka. Łukasz Półrolniczak zagra w środę o 500 tys. zł z dwoma kołami ratunkowymi w zanadrzu. Będzie co oglądać.

stopklatka TVN
Podziel się
WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP