Trwa ładowanie...

W "Familiadzie" padło pytanie "Co jest zdrowe, chociaż słodkie?". Uczestnicy programu wspięli się na wyżyny kreatywności

"Familiada" jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych. Całymi rodzinami w weekend zasiada się przed telewizorami i razem z uczestnikami odpowiada na pytania. Często jednak przysparzają one sporo problemów. Tak też było w tym przypadku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W "Familiadzie" padło pytanie "Co jest zdrowe, chociaż słodkie?". Uczestnicy programu wspięli się na wyżyny kreatywnościŹródło: Youtube.com
dwvqi8s
dwvqi8s

Zmagania w ostatnim odcinku "Familiady" rozgrywały się między grupą "OSW Strzelcy" oraz "Rocznik 88". Ten odcinek stał się hitem internetu, gdyż padło pytanie, na które uczestnicy kilkukrotnie nie potrafili odpowiedzieć poprawnie.

Już przed rozpoczęciem pojedynku Karol Strasburger oznajmił, że będzie ciekawie. Po naciśnięciu przycisku, zaczęła się prawdziwa lawina absurdalnych odpowiedzi. Pierwszy gracz na pytanie: "Co jest zdrowe, chociaż słodkie?" odpowiedział, że batoniki bez glutenu. Z takiego rozwiązania z pewnością ucieszyłaby się Anna Lewandowska. Jednak ankietowani nie wzięli pod uwagę takiego wariantu. Druga osoba odpowiedziała jeszcze bardziej absurdalnie, uznając, że pocałunek będzie dobrym trafem. Tak też oczywiście nie było. Dopiero za czwartym razem udało się odpowiedzieć poprawnie. Chodziło m.in. o miód.

Co jakiś czas w "Familiadzie" pojawiają się takie perełki. Ta jednak spodobała się internautom, a urywek programu stał się hitem internetu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dwvqi8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwvqi8s