Trwa ładowanie...

"W czyim utworze pada fragment 'ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje'?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "W czyim utworze pada fragment 'ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje'?". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"W czyim utworze pada fragment 'ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje'?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"Źródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d3wyswf
d3wyswf

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W czyim utworze pada fragment 'ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje'?"

A Mickiewicza
B Słowackiego
C Szekspir
D Cervantesa

Pytanie było warte 125 000 złotych.

d3wyswf

Uczestniczka skorzystała z koła ratunkowego "pytanie do publiczności", gdzie 53% audytorium wskazało odpowiedź C. Zawodniczka postanowiła zaufać zgromadzonym na sali.

Prawidłową odpowiedzią było C

Fragment pochodzi z "Hamleta" autorstwa Williama Szekspira.

.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wyswf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wyswf