Trwa ładowanie...

W 2017 roku nie odbędzie się Bal Dziennikarzy?

Wiele wskazuje na to, że 18. edycja Balu Dziennikarzy nie odbędzie się w przyszłym roku. Winne są temu kwestie finansowe.
Share
fot. AKPA
fot. AKPAŹródło: AKPA
dxgcmqy

Bal Dziennikarzy jest organizowany do 1998 roku. Jest nie tylko prestiżowym corocznym wydarzeniem towarzyskim, ale przede wszystkim dobroczynnym, bo dochód z niego jest przeznaczany na cele charytatywne. Jak informuje "Press", w roku 2017 impreza jednak się nie odbędzie.

– W najbliższym karnawale bal się nie odbędzie, ponieważ dotychczasowi partnerzy i sponsorzy nie byli zainteresowani dalszą współpracą. Firmy wolą inwestować we własne projekty CSR i imprezy pozwalające pokazać się szerszemu gronu odbiorców, na przykład maratony – powiedział portalowi press.pl Mateusz Hładki z TVN, prezes zarządu Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Decycja o rezygnacji z organizowania balu zimą wynika z tego, iż organizatorzy mimo utraty sponsorów nie chcieli podnosić cen biletów na imprezę. - Nie chcemy, żeby goście balu finansowali jego produkcję. Potrzebni są sponsorzy i partnerzy barterowi. Liczę na to, że biorąc pod uwagę tradycje balu, jego prestiż oraz skuteczność w niesieniu pomocy potrzebującym dzieciom, sponsorzy będą zainteresowani dalszym udziałem w imprezie - mówi Wirtualnemedia.pl Mateusz Hładki. Jak zapewnia, to, że teraz się nie udało zorganizować Charytatywnego Balu Dziennikarzy nie oznacza, że bal i Fundacja przechodzą do historii. - Dołożymy wszelkich starań, żeby bal odbył się na wiosnę - zapewnił Hładki na łamach portalu wirtualnemedia.pl.

dxgcmqy

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/charytatywny-bal-dziennikarzy-odwolany-przez-brak-sponsorow-dolozymy-staran-zeby-bal-odbyl-sie-na-wiosne

Zobacz także: 17. Charytatywny Bal Dziennikarzy: co się działo?

dxgcmqy

Podziel się opinią

Share
dxgcmqy
dxgcmqy