Trwa ładowanie...
d1rlpqu

Violetta Arlak wystąpi w "Koronie królów". Może zagrać słynną magnatkę

"Korona królów" wciąż wzbudza wiele emocji, ostatnio z powodu typowanych aktorów, którzy mogliby dołączyć do obsady. Mówi się, że w nowym hicie TVP ma zagrać Violetta Arlak. Jak wynika z zakulisowych informacji, czeka na nią intrygująca rola.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viola Arlak zagra w nowym  hicie TVP
Viola Arlak zagra w nowym hicie TVP (East News)
d1rlpqu

Jeszcze do niedawna krążyły plotki, że w następnym sezonie "Korony królów" może pojawić się Małgorzata Kożuchowska. Choć z pewnością znalazłaby się rola, w której mogłaby pokazać pełnię aktorskich umiejętności, to TVP poinformowała, że na razie nie ma w planach angażu aktorki. Tymczasem za kulisami zaczęło mówić się o tym, że do obsady dołączy inna popularna aktorka. Chodzi o znaną z roli temperamentnej wójtowej z "Rancza", Violettę Arlak.

- Pani Viola wciela się w postać Bożeny Tęczyńskiej. Aktorka świetnie wygląda w kostiumie z XIV w., choć nie ma mowy o tym, by jak to było w "Ranczu", eksponowała ponętny biust. Suknie w czasach polskiego średniowiecza były ascetyczne i zakrywały całe ciało, zwłaszcza w przypadku kobiet z wyższych sfer. Aktorka już się cieszy, bo to dla niej szansa, by zagrać postać inną niż do tej pory - wyznała "Super Expressowi" osoba z Telewizji Polskiej.

Jak więc wynika z medialnych doniesień, niebawem możemy zobaczyć aktorkę jako prawdziwą arystokratkę i przedstawicielkę słynnego magnackiego rodu. Tęczyńscy byli bowiem za czasów Piastów i pierwszych Jagiellonów najpotężniejszą rodziną w Małopolsce. Wywodzili się z książąt i pieczętowali herbem Topór, z tego rodu pochodzili wpływowi kasztelani i wojewodowie krakowscy. Posiadali ogromny majątek, w tym liczne zamki, m.in. w Rudnie i w Morawicy. Będziecie oglądać?

d1rlpqu

Podziel się opinią

Share
d1rlpqu
d1rlpqu