Trwa ładowanie...

Varius Manx najpopularniejszy w Szczecinie! Ruszyły castingi do "Must be the music"

Share
Varius Manx najpopularniejszy w Szczecinie! Ruszyły castingi do "Must be the music"Źródło: Polsat
dij3pbn

Varius Manx najpopularniejszy w Szczecinie. Zespół sygnalistów myśliwskich zaskoczeniem w Rzeszowie. Kolejne tysiące na castingach w Zachodniopomorskiem i na Podkarpaciu.

Po Trójmieście i Warszawie przyszła kolej na następne miasta. Tym razem show "Must be the music. Tylko muzyka" odwiedziło w jeden weekend dwa miasta oddalone od siebie o prawie - bagatela! - 700 km! Prawie 2 tysiące ludzi postanowiło skorzystać z szansy jaką daje Telewizja POLSAT - wystąpienia na Sopot TOPtrendy Festiwal 2011, zgarnięcia nagrody pieniężnej w wysokości 100.000 PLN, a w szczególności pokazania się przed milionową publicznością w roli nowego muzycznego idola.

Na szczeciński casting do popularnego Domu Kultury "Słowianin" przybyło ponad tysiąc chętnych. Przeważali młodzi wokaliści i wokalistki. Ale nie zabrakło również zespołów. Pierwsi głodni sławy ustawiali się w kolejce już o 4 rano. Fotoreporter Robert Stachnik, który był na miejscu już ok. godziny 7.00 rano, zaskoczony tłumaczył: - "Takich tłumów na castingach Szczecin chyba nie widział nigdy. To pierwszy casting na którym zjawiło się aż tylu chętnych. Ludzie stali w kolejce przed budynkiem, która z godziny na godzinę wcale się nie zmniejszała. Kiedy kilka osób wchodziło do środka, kolejne dołączały do ogonka kolejki."

Ku zaskoczeniu jurorów, najpopularniejszym zespołem wśród uczestników castingu w Szczecinie okazał się Varius Manx. To jego utwory w ciągu zaledwie jednego dnia wykonano ponad 100 razy! Grupa Roberta Jansona okazała się niezwykle popularna głównie wśród nastoletnich wokalistek.

dij3pbn

Uwagę jury zwrócił też dość nietypowy występ jeszcze bardziej nietypowego duetu. Kobieta mieszkająca na stałe w Holandii wykonywała własne utwory, ale... śpiewała recytując teksty z zeszytu. Taneczne show w trakcie jej występu zapewniał obecny z nią kuzyn. Powód, dla którego zjawiła się na castingu? - znalezienie tego jedynego...

Z kolei pod rzeszowskim hotelem uczestnicy castingu, zdaniem ochrony, ustawiali się już w sobotę wieczorem - mniej więcej ok. godziny 23.00 pojawili się pierwsi chętni. Casting rozpoczął się punktualnie w niedzielę o 9.00 rano. W jednej z sal w roli jurora zasiadł wokalista grupy Pectus Tomasz Szczepanik.

Dużym zaskoczeniem dla komisji był występ zespółu złożony z sygnalistów myśliwskich - Tropem wilka. Grupa składająca się na co dzień z 9 mężczyzn, na przesłuchanie pojawiła się w lekko okrojonym składzie - jako kwintet. Ubrani w myśliwskie mundury wykonali utwór zatytułowany "Marsz myśliwski numer 3".

Uwagę przykuł też 34-letni mężczyzna, który wykonywał utwór Stana Borysa - Jaskółka uwięziona. Śpiewał, grał na keyboardzie, a na gitarze akustycznej towarzyszył mu kolega.

dij3pbn

Przed nami jeszcze 4 castingi:

22 stycznia w Białymstoku,
23 stycznia w Łodzi,
29 we Wrocławiu oraz
30 stycznia w Katowicach.

Zobacz także:

[

Roznegliżowana prezenterka na wizji. Ona nie wstydzi się swojego ciała! ]( http://teleshow.pl/gid,12681706,img,12681739,kat,1024839,title,Rozneglizowana-prezenterka-na-wizji,galeria.html )
[

Znana gwiazda nie do poznania! Monstrualnie przytyła! ]( http://teleshow.pl/gid,12622866,img,12678199,kat,1024839,title,Jessica-Simpson-nie-do-poznania,galeria.html )
[

Poparzona twarz nie zrujnowała jej marzeń o karierze w telewizji! ]( http://teleshow.pl/gid,12862364,img,12862417,kat,1024839,title,Poparzona-twarz-nie-zrujnowala-jej-marzen-o-karierze-w-telewizji,galeria.html )
[

Jak oni wyglądają?! Zemsta stylistów? ]( http://teleshow.pl/gid,12577992,img,12578125,kat,1024837,title,Jak-oni-wygladaja,galeria.html )

dij3pbn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dij3pbn
dij3pbn