Trwa ładowanie...

"Urodzeni, by zabijać": seria o najgroźniejszych mordercach już 4 marca

Share
"Urodzeni, by zabijać": seria o najgroźniejszych mordercach już 4 marca
Źródło: Crime & Investigation Network Polsat
d44m4dn

Większość z nas drży na samą myśl o zetknięciu się z seryjnym mordercą. U nielicznych programy telewizyjne, dzięki którym nazwiska Ted Bundy, John Wayne Gacy i Aileen Wuornos przeszły do historii, wywołują wspomnienie nie tylko potwornych zbrodni, ale także postaci tych, którzy się ich dopuścili.

„Urodzeni, by zabijać” to historie sześciu seryjnych morderców winnych śmierci największej liczby osób na terenie USA. Poznamy ich dzięki bezpośrednim relacjom i zeznaniom tych, którzy znali ich najlepiej. Policyjni detektywi, dziennikarze, znajomi z dzieciństwa, współlokatorzy i adwokaci opowiedzą o swoich nietypowych relacjach z najgroźniejszymi zbrodniarzami.

d44m4dn

Czy zbrodnie popełnione przez tych morderców to wynik wychowania czy kodu DNA? Każdy z przypadków został szczegółowo zbadany przez psychologów, próbujących ustalić, co dokładnie pchnęło ich do tak strasznych zbrodni. Poznamy fascynujące szczegóły z dzieciństwa i dowiemy się, czy istnieje jakiś wspólny wzorzec rozwojowy tego rodzaju osób.

Premiera drugiej serii w niedziele 4 marca o 22.00 na kanale Crime & Investigation Network® Polsat.

(fot. Crime & Investigation Network Polsat)
Źródło: (fot. Crime & Investigation Network Polsat)
(fot. Crime & Investigation Network Polsat)
Źródło: (fot. Crime & Investigation Network Polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d44m4dn

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d44m4dn

Podziel się opinią

Share
d44m4dn
d44m4dn