Trwa ładowanie...
d31icia
Informacja prasowa

"Undressed": Włoski hit wkracza do Polski. Telewizja TLC ogłasza casting

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Undressed": Włoski hit wkracza do Polski. Telewizja TLC ogłasza casting
(TLC)
d31icia

Każdy, kto próbował odnaleźć swoją bratnią duszę wie, że nie jest to łatwe zadanie. Maraton randkowy z osobami, których zainteresowania czy poczucie humoru różnią się od naszych może zamienić się w istny koszmar. Telewizja TLC zainspirowana społecznym eksperymentem, już wkrótce sprawdzi czy istnieje inny przepis na idealną pierwszą randkę i czy można zakochać się w 30 minut.

W programie "Undressed" dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy. Zaledwie kilka chwil później rozbierają się nawzajem do bielizny i kładą się do łóżka. W takich okolicznościach zaczyna się magia pierwszej rozmowy... podczas której pytania wyświetlane są na ekranie. Tu nie ma czasu do stracenia para na zapoznanie się ma zaledwie 30 minut. Program "Undressed" zaskoczy i zachwyci wszystkich!

Rozbierz się do bielizny i zakochaj na całe życie! Ciekawość. Zaskoczenie. Pożądanie. Miłość... Wszystkie te uczucia możesz przeżyć również Ty! Wystarczy, że jesteś singlem w wieku od 20 lat do "nieskończoności". Zgłoś się do programu na stronie www.tlcpolska.pl/casting

d31icia

Podziel się opinią

Share

d31icia

d31icia