Trwa ładowanie...

Ula Hincz zostanie nową Małgorzatą Rozenek? TVN chce zrobić z niej kolejną gwiazdę

Odkąd Ula Hincz zaczęła pracować w TVN jej kariera nabrała rozpędu. Dziennikarka, która jest twarzą TVN Style ma szansę zostać największą gwiazdą stacji. Hincz dostała właśnie kolejny program, w którym wcieli się w rolę... perfekcyjnej pani domu.

Share
Ula Hincz zostanie nową Małgorzatą Rozenek? TVN chce zrobić z niej kolejną gwiazdę
Źródło: ONS.pl
d400xna

Stacja przeprowadziła niedawno badania, z których wynika, że widzowie lubią oglądać Ulę na ekranie. Dlatego TVN Style postanowiło wyprodukować nowy program z jej udziałem.

- W "Misji ratunkowej" Ula będzie pomagać bohaterkom sprzątać ich mieszkania. Pokaże też triki, jak robić to szybciej i skuteczniej, a także zdradzi sposoby na udekorowanie i zmianę wnętrz - powiedział informator "Faktu".

d400xna

Program do złudzenia ma przypominać hit TVN z udziałem Małgorzaty Rozenek. Dlaczego stacja zdecydowała się na taki ruch?

- Widzowie kochali tamten format i w TVN stwierdzili, że warto jest zrobić podobny. A ponieważ Gosia ma teraz inny magazyn, wybrano Ulę. Producenci są pewni, że to będzie hit - dodaje rozmówca gazety.

"Misja ratunkowa" ma zadebiutować na antenie TVN Style wiosną 2018 r. Jak myślicie nowy program Chincz przebije popularnością "Perfekcyjną panią domu"?

d400xna

Podziel się opinią

Share
d400xna
d400xna