Trwa ładowanie...

"Ugotowani': Premiera nowej edycji już w niedzielę!

Share
"Ugotowani': Premiera nowej edycji już w niedzielę!Źródło: tvn/x-news
dznz1ci

Do tej pory w programie mogliśmy być świadkami kulinarnych zmagań mieszkańców wielu miast z całej Polski. Podglądaliśmy także gorączkowe przygotowania potraw przez znane osobowości telewizyjne. Tym razem w odcinku specjalnym nowej edycji "Ugotowanych"poznamy obcokrajowców, którzy zdecydowali się przenieść swoje życie do Warszawy. Za sprawą programu zabiorą nas na wycieczkę po ich rodzimych smakach i kulturach. Zwiedzimy cztery różne światy, żeby poznać jednego kulinarnego mistrza. Ale to jeszcze nie koniec!

Twórcy "Ugotowanych"gwarantują, że w nowej edycji nie zabraknie ludzi z fantazją, kulinarnych inspiracji na miarę mistrzów kuchni, a także oryginalnych pomysłów na to, jak zdeklasować konkurencję. Gotować będą mieszkańcy: Łodzi, Bielska-Białej, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy i wielu innych miast. Kto zaskoczy potrawą, a kto atrakcją? Kto stworzy klimat idealny do zabawy, a kto tylko narobi zamieszania w kuchni? Na pierwszy ogień idą mieszkańcy Warszawy. Odważni, kreatywni, zdeterminowani, żeby zwyciężyć nie zawahają się użyć bezlitosnych ocen, eksperymentalnych przepisów i nietypowych pomysłów na wieczorne atrakcje.

W Warszawie przez cztery wieczory rywalizować będą: Marta Kłos - silna, niezależna właścicielka firmy marketingowej, kobieta kameleon, z upodobaniem wcielająca się również w rolę tajemniczego klienta. Miłośniczka sportu i tańca - Magdalena Jaroszewicz ambitna studentka, której wielką pasją stał się cheerleading. Robert Cichocki - improwizator teatralny i miłośnik kuchni polskiej. Maurizio Barausse, właściciel studia nagrań, w Polsce poszukujący nie tylko inspiracji kulinarnych, ale przed wszystkim idealnej żony.

dznz1ci

Zapraszamy do oglądania "Ugotowanych"już w niedzielę o godzinie 18.00 na antenie TVN!

(fot. tvn/x-news)
Źródło: (fot. tvn/x-news)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dznz1ci

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dznz1ci
dznz1ci