Trwa ładowanie...

"Ugotowani": Nowa edycja niebawem, a w niej dwa odcinki specjalne!

Share
"Ugotowani": Nowa edycja niebawem, a w niej dwa odcinki specjalne!
Źródło: TVN
d1f68vd

Polska już tańczyła, śpiewała, a od niedawna oszalała na punkcie gotowania. Obok rewolucji w restauracjach i konkursu na najlepszego kucharza-amatora, jest miejsce dla osób, które po prostu kochają pichcić i celebrować posiłki. Stąd popularność programu „Ugotowani”. Już wiosną – nowa edycja, a w niej dwa odcinki specjalne! W jednym gotować będą Gwiazdy. Drugi zaś zostanie nagrany w Wielkiej Brytanii, gdzie narodził się pomysł na ”Ugotowanych" („Come Dine with Me”).

Widzowie zdążyli już poznać zasady obowiązujące w programie. I przywyknąć do tego, że w każdym odcinku czwórka bohaterów przygotowuje dla siebie kolacje, zasiada do jednego stołu i walczy o 5 tysięcy złotych. W nowej edycji mogą się jednak spodziewać dwóch niespodzianek. Pierwszą z nich jest odcinek, w którym do kulinarnego pojedynku staną Gwiazdy. Od tej strony widzowie nie mieli jeszcze okazji ich poznać - projektant Maciej Zień, tancerz Stefano Terrazzino, dziennikarka Anna Wendzikowska i aktorka Małgorzata Potocka. To właśnie oni postarają się stworzyć kolacje na miarę mistrzów! Kto z nich zgotuje sobie zwycięstwo? Kto swoim pomysłem na kolację zakasuje konkurentów?

Drugą niespodzianką, jaką przygotowali twórcy programu jest odcinek realizowany w Londynie. Jego bohaterami będą Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii. Czy zechcą zawojować program miejscową kuchnią czy też postawią na tradycyjne polskie dania – przekonamy się już wiosną!

d1f68vd

Nowa edycja ”Ugotowanych"to 12 odcinków, w których zobaczymy bohaterów z 10 miast. Do walki o apetyczną sumkę staną m.in.: mieszkańcy Łodzi, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Trójmiasta.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1f68vd

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1f68vd

Podziel się opinią

Share
d1f68vd
d1f68vd