Trwa ładowanie...

"Ugotowani": na pierwszy ogień idzie Warszawa!

"Ugotowani": na pierwszy ogień idzie Warszawa!Źródło: TVN
d3q7wa8
d3q7wa8

Pasjonaci gotowania, głodni kulinarnych wrażeń i gotowi do tego, żeby pójść na pierwszy ogień surowych ocen w nowej edycji "Ugotowanych"! Mieszkańcy Warszawy udowodnią, że żadnej potrawy się nie boją.

Swoimi kolacjami dowiodą, że głowy mają pełne pomysłów, a rękawy pełne asów, którymi spróbują zakasować konkurencję. Czy ich plany się powiodą? I czyj okaże się najskuteczniejszy?

W Warszawie przez cztery wieczory walczyć będą: silna i niezależna Zofia Zabłocka, która na co dzień pracuje w firmie teleinformatycznej. Czas wolny dzieli między studia zootechniczne i jazdę konną w stylu western. Wojciech Kołogryw, policjant dzielnicowy, który kiedy nie zajmuje się dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy, najchętniej śpiewa i gra na gitarze. Energiczna Katarzyna Zalewska, stylistka fryzur, w życiu której czerń jest zdecydowanie kolorem wiodącym oraz Piotr Iskrzyński, grafik, pracujący w hurtowni artykułów erotycznych, pasjonat i kolekcjoner wszelkiego rodzaju staroci "z duszą".

d3q7wa8

Odważni, kreatywni, zdeterminowani, żeby zwyciężyć nie zawahają się użyć nietypowych pomysłów na wieczorne atrakcje. Zaskoczą mieszanką charakterów i smaków. Spotykając się po raz pierwszy, będą musieli nie tylko znaleźć ze sobą wspólny język, ale także odsłonić przed domowe zakamarki i zdradzić swoje wyjątkowe przepisy kulinarne. Jak szybko odkryją karty? Na jakie smaki postawią? Czy będą bardziej smakować, czy też rozgrywać? W programie jak zawsze gorąca atmosfera, wyjątkowa kuchnia i emocjonująca rywalizacja!

Pierwszy odcinek nowej edycji "Ugotowanych" już 8 września, w niedzielę, o godz. 18.00 na antenie TVN!

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8