Rozrywka"Ugotowani": Kulinarny pojedynek w Częstochowie

"Ugotowani": Kulinarny pojedynek w Częstochowie

"Ugotowani": Kulinarny pojedynek w Częstochowie
Źródło zdjęć: © TVN

07.03.2014 12:23, aktual.: 07.03.2014 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odważni, kreatywni i gotowi stanąć do kulinarnego boju! Urocza, ambitna instruktorka fitness Agata Bartolewska - biorąc udział w programie postanowiła zmierzyć się ze swoim nowym wyzwaniem, czyli kuchnią. Alicja Polaczkiewicz - z zawodu fryzjerka, szczęśliwa, spełniona zawodowo, swoją energią mogłaby obdarować kilka osób. Smakosz i patriota lokalny Maciej Wawrzkiewicz - na co dzień pracujący jako dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Łukasz Grygiel - dzielący życie zawodowe pomiędzy dwie wielkie pasje: fotografie i taekwondo.

Na stołach "Ugotowanych" będzie jak zwykle kolorowo i bardzo smakowicie. Dowiemy się, jak przygotować: "Niepokorny początek" przepisu Łukasza, "Piramidę smaków" w wykonaniu Agaty, "Reggae na lodzie" autorstwa Macieja oraz "Cudeńka babuni" według Alicji. Ale to nie koniec atrakcji! Przed uczestnikami dodatkowo wyzwania sportowe, wokalne i pouczająca lekcja bezpieczeństwa za kółkiem.

Świetna zabawa i jak zawsze emocjonująca rywalizacja o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych tylko w "Ugotowanych". Zapraszamy do oglądania programu w niedzielę o godzinie 18.00!

Obraz
© (fot. TVN)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także